Par vēstījumiem no Ješua


No Pamelas Kribbes sarunas ar Ješua 2002. gada oktobrī

“Ješua, kas jūs esat?

Es - esmu tas, kas dzīvoja starp jums, un kuru jūs zinājāt kā Jēzu. Es - neesmu baznīcas tradīcijas Jēzus un neesmu reliģiozo rakstu Jēzus. Es –Ješua-ben-Josifs. Es dzīvoju kā cilvēks no miesas un asinīm. Un sasniedzu Kristus apziņu agrāk par jums, taču man palīdzēja spēki, augstāki par šī brīža saprašanu. Mana atnākšana bija kosmisks notikums, un es atdevu sevi tā rīcībā.”


Vēstījumi no http://www.jeshua.net/lv/ (lielākā daļa tulkoti no krievu tekstiem http://www.jeshua.net/ru/ un daļa no angļu versijas http://www.jeshua.net/) uzrunā Gaismas Darbiniekus, kuri ir vēl ir “miega” stāvoklī vai arī ir tikko “pamodušies”.


Divas fundamentālas sadaļas “Gaismas Darbinieki” un “Izdziedināšana” ir svarīgākās. No personīgās pieredzes varu teikt, ka Ješua, reiz būdams iemiesots kā Jēzus, ļoti labi pazīst cilvēkus, to, kas notiek viņu dvēselēs un sirdīs. Tulkojot dažreiz bija jocīga sajūta, ka katrs vārds ir par tevi pašu.


Šeit nesastapsiet grandiozas kosmiskas ainas vai stāstus par Zemes nerakstīto vēsturi (ar vienu izņēmumu “Atlantu mantojums”). Toties, ja jums ir tuvi sevis meklējumi un vēlme labāk saprast, kas jūs esat – tad tas ir priekš jums.


Vēlot Gaismu un Mīlestību

Jānis Oppe

http://www.jeshua.net/lv/Pievienots: 2011/10/22