1. jūlijā saules aptumsums

Astroloģe Mišela KarenaAptumsums vienmēr nozīmē būtisku pagrieziena punktu mūsu dzīvēs. Atkarībā no tā, kur tas iekrīt mūsu natālajās kartēs (debesu karte ar tiešu dzimšanas datumu, laiku un vietu), notiek negrozāmas pārmaiņas, kas mūs pārorientē un pārvirza uz labākiem ceļiem, lai notiktu mūsu augstākā attīstība. Mēneša laikā no aptumsuma faktiskā datuma mums būs skaidrs, kas ir noticis. Mums vienmēr jābūt uzmanīgiem aptumsumu dienās par to, kā un ko mēs sakām, jo mūsu vārdi un domas var novest līdz straujai to manifestācijai (izpausmei).


Piektdien, 1.jūlijā plkst. 1:54 AM PDT, Saules aptumsums (jaunā mēnesī) būs Vēzī (9º12’)
Sabiāņu simbols šim grādam: „Liels dimants, kas ir slīpēšanas pirmajās stadijās”. Tā kā mēs neatlaidīgi tiecamies uz pilnveidošanos, mēs sākam pilnībā iemiesot savus ideālus.


Varētu kļūt aktuālas lietas saistībā ar mājām un drošību. Mums var rasties aicinājums pārvietot vai pārkārtot mūsu mājas. Mēs varētu vēlēties būt vietā, kas aktivizē intelektuāli un garīgi, pieaicinot cilvēkus, kuru viedokli mēs apbrīnojam un respektējam. 


Mēs varētu kļūt nopietnāki, fokusētāki un praktiskāki mūsu karjerā. Mūsu ambīcijas ir skaidras. Mēs pildām savus pienākumus ar atbildības sajūtu. Mēs varētu vai nu gūt paaugstinājumu, vai arī vairāk nodoties savu mērķu sasniegšanai. Mēs nebaidāmies no garām darba stundām, lai izpildītu savas saistības.


Tāls ceļojums uz valsti, ar kuru mēs jūtam dziļu iekšēju saiti, var izrādīties dzīvi mainošs, atklājot mūs zintniekiem un dodot mums pilnīgi jaunu sapratni par mūsu vietu Visumā.


Mūs piesaista garīgi radniecīgi draugi, kas mūs iedvesmo lielākiem sapņiem.
Mēs topam diezgan dinamiski iesaistīti, tās mūsu finansiālās pārticības radīšanā, kas mums nepieciešama, ar tādu paralēlu/papildus darbību palīdzību, kas pieprasa gan kustību, gan aktīvu komunikāciju.


Meditācijās vai sapņos varētu rasties pēkšņas atklāsmes, kas atklāj mūsu iekšējo pasauli žilbinošā gaismā. Iespēja atbrīvoties no pagātnes un pašu dziļākiem zemapziņas aspektiem, kas iepriekš bija apslēpti vai nepieejami.


Mūsu jauniegūtā ticība dzīvei, ticība sev pašiem atver maģiskas durvis. Ja mēs tuvojamies dzīvei ar lielu entuziasmu un atvērtu garu, šķietami neiespējamais kļūst iespējams.


Tulkojusi Agnese Gromova-ĶūrēnaPievienots: 2011/06/28