Trīs aptumsumi 30 dienu laikāNo 1. jūnija līdz 1. jūlijam gaidāmi trīs aptumsumi: daļējs saules aptumsums 1. jūnijā (jau bija), pilns mēness aptumsums 15.jūnijā – redzams Dienvidamerikā, Eiropā, Āfrikā, Āzijā, Austrālijā (Latvijā no plkst. 21:23 – 1:02), 1.jūlijs daļējs Saules aptumsums (redzams Antarktīdā). 


Šie aptumsumi mūsu garīgās attīstības un pilnveidošanās ceļā veido vēl vienus debesu vārtus – portālu, kas būs kā sava veida krustceles – pagrieziena punkts apziņai. Aptumsums notiek reizi sešos mēnešos pa pāriem vai triādēs. Aptumsuma laikā Saules vai Mēness virsmu klāj ēna un arī cilvēki šajā laikā apzināti vai neapzināti nododas savas „gaišās vai ēnas puses” izzināšanā, izprašanā. Neatkarīgi no tā vai jums ir iespēja novērot aptumsumu vai nē, to radītās enerģijas jūs sajutīsiet. Tāpēc šajā laikā ļoti svarīgi ir sazemēties, ļaut caur sevi brīvi plūst jaunajām enerģijām un censties atrasties garīgā līdzsvara stāvoklī. Šoreiz labi palīdzēs lūgšanas. 


Senos laikos aptumsumus saistīja ar straujām, negaidītām pārmaiņām. 2.-3. nedēļas pirms aptumsuma un pāris nedēļas pēc attumsuma var izjust elektromagnētisko vibrāciju izmaiņu radīto efektu. Astrologi apgalvo, ka šie būs īpaši aptumsumi, to radītās izmaiņas būs negaidītas, spēcīgas, transformējošu un jaunrades enerģiju pilnas.
Šis ir vispiemērotākais laiks, lai īstenotu pārmaiņas dzīvē, atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem utt.. Aptumsumi transformē novecojušās enerģijas un to vietā piedāvā jaunas. 


Ko šai periodā var gaidīt?


Jaunās enerģijas izpaudīsies negaidītu, pēkšņu pārmaiņu veidā. Ik pa laikam jutīsieties, kā izsisti no līdzsvara, satraukti ar sakāpinātām emocijām. Aptumsuma laikā bieži izmainās ēšanas ieradumi, kā arī novērojami miega traucējumi. Pielāgošanās jaunajām dinamiskajām enerģijām var izraisīt pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījumus vai arī pretēji var izveseļoties un atbrīvoties no problēmām. 


Kā reaģēt uz šīm norisēm variet izlemt tikai jūs paši. Katru dienu mums apkārt notiek nepārtraukta kustība un mainība. Mācieties šīs enerģijas izmantot savam Augstākajam Labumam. Izveidojiet sev vēlamās dzīves modeli un tiecieties to īstenot. Plūstiet un radiet kopā ar izmaiņām. 


Papildus informācija par šo tēmu:

http://lightworkers.org/channeling/132979/steps-navigating-summer-2011-s-celestial-portals

http://metta.ucoz.com/publ/dl_zeta_izmenenija_virtualnoj_realnosti_portal_k_pjatimernym_vremennym_linijam_20_maja_2011/22-1-0-509

http://www.starchildglobal.com/newearthjune2011.htmlPievienots: 2011/06/08