Tikšanās ar Ians Grahams (Baltais Vērsis)


9. - 10.jūlijs, Rīga notiks tikšanās ar Ians Grahams (Baltais Vērsis) -

grāmatas "Dievs nekad nenokavē… un nekad neatnāk pirms noteiktā laika!" autoru.


Dienaskārtība:
·         9.jūlijs 10:00–13:00. Kanāls ar Balto Vērsi.
·         10.jūlijs 10:00–13:00. Kanāls ar Balto Vērsi.
·         9.jūlijs 16:00–19:00. Jautājumu-atbilžu vakars ar Balto Vērsi mazai dalībnieku grupiņai.
·         10.jūlijs 16:00–19:00. Jautājumu-atbilžu vakars ar Balto Vērsi mazai dalībnieku grupiņai.


Norises vieta: Rīga.

Reģistrācija un informācija: Kaspars, 29435539, kaspars@inlighthouse.lv

Lūgums laicīgi reģistrēties, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

Kaspars Ķekurs
29435539

www.inlighthouse.lv


Runājot par Balto Vērsi – kas viņš ir? Vai viņš reiz dzīvoja Ziemeļamerikas prērijās? Vai es biju Baltais Vērsis iepriekšējā inkarnācijā? Vai viņš ir daļa no mana augstākā Es? Šobrīd mani šī atbilde uztrauc daudz mazāk, nekā toreiz, pirms 26 gadiem, kad mans ego un apņemšanās būt autentiskam diktēja manu vēlmi uzzināt, vai viņš ir kāda no manis atdalīta būtne vai nē. Es vēl joprojām nevaru droši pateikt, kā ir patiesībā. Viņa atbilde uz šo jautājumu skan: „Es esmu tā vēsts, ko nesu.”


„Esmu priecīgs par šo iespēju piepildīt savu vislielāko vēlmi – vēlmi kalpot jums, aiznest jūs caur saviem vārdiem uz vietu, kas piepildīta ar dziļāko mieru, lielāku skaidrību un labāku izpratni. Vēl vairāk - es ceru, ka mana mācība padarīs jūsu dzīvi vieglāku, ērtāku un skaistāku, atbrīvos jūs no sasprindzinājuma un trauksmes.” 


Irēna, Nīderlandes princese


Es satiku Balto Vērsi pirms dažiem gadiem. Kāds no maniem draugiem man ieteica satikties ar viņu. Vispār es esmu visai izvairīga, ja runa ir par medijiem, - es dodu priekšroku sarunām ar cilvēkiem, taču, dziļi ieskatoties savā sirdī, sapratu, ka šī tikšanās ir nepieciešama. Braucot uz savu pirmo „randiņu” ar Balto Vērsi, lūdzu kādu zīmi, kas mani līdz galam pārliecinātu, ka patiešām rīkojos pareizi. Un šādu zīmi es saņēmu – pa kreisi no sevis virs mājas, kurā Baltais Vērsis gatavojās ar mani runāt ar Iana Grahama starpniecību, parādījās milzīga varavīksne. Kopš tās reizes varavīksne man parādījās ik reizi, kad ar mani notika kaut kas patiešām nozīmīgs un kad es par to vai nu nervozēju, vai jutos nedroši. Man radās sajūta, ka šādi Baltais Vērsis cenšas mani uzmundrināt, pateikt man, ka viss ir kārtībā.
Baltais Vērsis ir kļuvis man par tuvu un mīļu draugu. Viņš pieder pie retas un ļoti vērtīgas draugu kategorijas, kuri nekad nesaka, kas tevi sagaida, bet vienmēr ir blakus un liek justies ļoti novērtētam un mīlētam.


Vairāk informācijas skatieties mājas lapā: www.inlighthouse.lv/ian_graham_2011.html


 


Pievienots: 2011/06/06