Vēstījums no Melhisedeka

25.decembris/2010

 

Mīļie!

 

Nāku šodien, lai nestu jums liela prieka vēstis, zinot, ka jūsu priekšā atrodas daudzas varenas un brīnumainas pārmaiņas. Mēs nesam jums gara dāvanas un jums atliek tikai katru dienu lūgt saņemt šīs mūsu dāvanas. Ikviens esat atvērti visam tam, kas atrodas jūsu iespēju laukā, visām jūsu snaudošajām spējām un iespējām, visām jūsu prasmēm, ko satur jūsu Dvēsele Vienotībā ar Visu Kas Ir. Palieciet Gaismā un pie saviem augstākajiem redzējumiem, lūdziet saņemt jums piedāvātās dāvanas.

 

Ik dienas veltiet laiku sirds čakras atvēršanai, lai visa tā Mīlestība, kas tiek tagad lieta pār jums kļūtu jums pieejama, ja vien lūdzat un vēlaties to saņemt. Ļoti pamatīgu laiku esat pārbaudīti un testēti un nu esat gatavi garīgajai atdzimšanai par varenām Gaismas un Mīlestības Būtnēm, kas patiesībā esat. Ļaujiet jebkurām savām sajūtām (pat svešām) pacelties no jūsu dziļumiem, apziniet šīs sajūtas un izsakiet nodomu tās vienkārši aizlaist prom no sevis. Lūdziet palīdzību katru dienu, jo mēs esam gatavi palīdzēt.

 

Nav svarīgi, kas notiek apkārtējā pasaulē, palieciet Gaismā un ticībā par to, ka viss ir labi un kārtībā, katra šīs planētas pacelšanās detaļa tiek rūpīgi apsvērta un patlaban sāk piepildīties Dievišķais Plāns. Ikviens, kurš lasa šīs rindas, pavisam drīz uzzināsiet sava brīvprātīgā un izvēlētā darba daļu šim Atmodas procesam - tuvākajām dienām, nedēļām, mēnešiem un gadiem. Patiesībā, uz savas planētas, jūs ieejat absolūti jaunā dzīves veidā, kas pilnīgi noteikti radīs Mieru visai Zemei, mieru, kas nav pieredzēts uz Zemes tik neticami ilgu laiku.

 

Ikviens esat Miera Nesējs un Miera Radītājs. Tagad aiziet un noslēdzas 2010.gads ar visām tā piedāvātajām izvēlēm un gūto pieredzi, lai nekad neatgrieztos. Ļaujiet aiziet visam, kas nerezonē absolūtā savienībā ar jūsu Vareno ES ESMU Klātbūtni, transmutējiet un aizvāciet to no sevis. Sava cilvēciskā ego gribu aizstājiet ar Radītāja Gribu, lai lielais darbs tiktu pabeigts Dievišķā laikā. Pulcējieties grupās un palīdziet radīt pārmaiņas, mīļie, ziniet, ka tur kur sapulcējas divi vai vairāki, tur pievienosies arī eņģeļu pulki un ercenģeļi no augstākajām Gaismas un Mīlestības realitātēm.

 

Mēs nākam, lai sniegtu jūsu Pasaulei Dievišķo Kārtību, mēs nākam piepildīt jūsu kausus ar pāri plūstošu mūsu Mīlestību un Gaismu. Veldzējieties dziļi jo dziļi, mīļie, jo tagad Gaisma un Mīlestība brīvi pieejama visiem, vajadzīga tikai apziņa un ik dienas to palūgt. Ticiet, 2011. gadā jūsu loma Dievišķajā Plānā kļūs daudz skaidrāka. Esiet gatavi pārmaiņām savās četrās ķermeņa sistēmās, jo atbrīvojot un ļaujot aiziet vecajam un ļaujoties Dievam, jūsu būtības katrā šūnā var ienākt lielāks Gaismas daudzums. Kļūstiet par novērotāju savām domām, nevis kavējieties tajās, spēcinot tās. Vienkārši vērojiet un ļaujiet iet, aizstājot tās ar spēka vārdiem: „ES ESMU savu domu, sajūtu, vārdu un darbu Meistars. ES ESMU absolūtā savienībā ar Augšāmcelšanās laika līniju un manu Vareno ES ESMU Klātbūtni. Caur mani īstenosies un notiks ne mana, bet augstākā griba, vērsta uz visu augstāko labumu.” Ja pieķerat sevi iesprūstam domās un sajūtās, tad izejiet Dabā un apsēdieties Koku ģimenes tuvumā, lūdzot tiem palīdzību iezemēties Zemes Mātē un attīrīt šīs domas un enerģijas no jums, lai jūsu auras lauks tiktu attīrīts un atjaunots, lai tas būtu tīrs, dzidrs un neskarts.

 

Mīļie, jums ir tikai jālūdz, lai kaut kas notiktu. Jums apkārt ir eņģeļu pulki un Dievišķie palīgi un, lai kādās grūtībās vai pārbaudījumos atrastos, jebkurā laikā tās ievērojami ir samazināmas ar jūsu apzinātu lēmumu mutiski lūgt. Mēs redzam un zinām par tiem izaicinājumiem un pārbaudījumiem, kuriem ejat cauri un varam piedāvāt risinājumus un padomus kā labāk tikt galā, lai jūs vieglāk un ātrāk varētu iziet cauri kārtējai Iniciācijai (iesvētībai).

 

Visbeidzot, es vēršos pie visiem tiem, kuri strādā ar mani un Melhisedeku ordeni un lūdzu jūs uzsākt sadarbību daudz apzinātākā veidā, lai nostiprinātu spēcīgāku savienību ar mūsu realitātēm un mēs savienotos daudz dziļākā un ievērojamākā līmenī, un tad Lielais Labais Darbs Zemei, visām tās Valstībām un Cilvēcei varētu kļūt par jauno Realitāti un jauno Veidni. Jūs tiekat augsti godāti un cienīti par jūsu kalpošanas darbu. Ziniet, ka tiekat bezgalīgi Mīlēti un jums apkārt vienmēr atrodas jūsu Gaismas Ģimene.

 

ES ESMU Melhisedeks

©2010 Marlene Swetlishoff    

http://www.therainbowscribe.com/decembris2010.htm


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/12/30