Ziemassvētku Meditācija ar Skaņu


Ziemassvētku Meditācija ar Skaņu - 1.daļa

(izmantojot Dr. Toda Ovokaita Čiekurveida Dziedzera aktivizēšanas/skaņošanas tehniku)


18.decembris 13:00, Rīga


 


Skaņa var būt spēcīga garīga prakse, kas, uzlādēta ar nodoma un vēlmju enerģiju, mūs atjauno, attīra, dziedina, harmonizē un paplašina apziņu. Skaņa pārvar visas barjeras, kuras mēs apzināti un/vai neapzināti esam sevī radījuši.


Kā zināms un zinātniski pierādīts, ka noteiktas skaņas dziedina, ārstē un attīra mūsu fizisko ķermeni, telpu apkārt skaņas avotam un iedarbojas uz mūsu smalkajiem ķermeņiem. Šādas īpašas skaņas rada zvani, zvaniņi, gongs u.c. Klausoties un ļaujoties šādām skaņām mēs kļūstam veselāki, harmoniskāki, mīlošāki, atvērtāki un skaistāki. Klausoties pat kvalitatīvus skaņas ierakstus ar zvaniem, tibetiešu bļodiņām vai gongu mēs gūstam tikai līdz max 70% lietderības nekā, ja baudītu to visu klātienē.


Skaņas, kuras izraisa gongs, tibetiešu bļodiņas, zvani, karatalas, šrutas un balss ar īpašu dziedājumu, veido harmonisku saskaņu, iedarbojoties uz mūsu smadzeņu viļņiem un šādā veidā dodot pašdziedināšanās un transformācijas iespēju.


Savukārt, Dr. Toda Ovokaita izveidotā Čiekurveida Dziedzera Aktivizēšanas/Skaņošanas tehnika, kura sastāv no noteiktā secībā atskaņotām skaņām, stimulē čiekurveida dziedzeri, aktivizē DNS un šūnu struktūras un paver jaunas iespējas apzinātai savas realitātes radīšanai.


Meditācijai ar Skaņu pirmajā daļā jūs dzirdēsiet pirmos piecus līmeņus Čiekurveida Dziedzera aktivizēšanas/skaņošanas tehnikai.


Meditāciju ar Skaņu vadīs Daiva un Sauļus (Lietuva).

 

Vairāk informācijas mājas lapā www.inlighthouse.lv


Ar vislabākajiem vēlējumiem ,

Kaspars Ķekurs 29435539Pievienots: 2010/12/10