Vai jūs tiešām izvēlaties Augšāmcelšanos

18.09.2010


Vēstījums no Sen Žermēna caur Arunu

(saīsināts tulkojums)……

Galaktiskā Federācija nevienu nepārcels uz citu planētu. Tāda iespēja kādreiz tika plānota. Mēs rēķināmies ar grupveida Augšāmcelšanos trijos viļņos, trijos piegājienos. Mūsu pirmais vilnis jau ir Augšāmcēlies savā apziņā, bet ne ķermeņos. Plāns tika mainīts tāpēc, lai ļautu tiem, kam būtu jāizzūd, veikt lielāku ieguldījumu nākamā viļņa sagatavošanā. No 20 miljoniem sākotnēji paredzētā skaita, tikai pavisam neliels skaits bija pirmajā vilnī, aptuveni 100.000. Tas ir nepietiekošs skaits, lai pievērstu valstu valdību uzmanību. Mūsu jaunais plāns ir savākt vienu miljonu, nākošie vārti atvērsies pirms 2011. gada beigām. Vai jūs gatavojaties pacelties? Daudz laika vairs nav atlicis. Pievienojieties procesam tagad un uzsāciet ļoti intensīvu ceļojumu jaunā apziņas līmenī. Pēc šī datuma mūsu pasaule vairs nevadīs tālāko. Tikai pa vienam, nāves brīdī, spēs pacelties. Lielākais vairums no 10 miljoniem, kuru kontraktos ir paredzēta Augšāmcelšanās, šobrīd tai nav gatavi.


Attieksme- „pieņemu visu kā ir” nemodina vai nekādi nepalīdz Augšāmcelšanās labā. Visu pieņemošam cilvēkam ir iespēja kaut ko pieņemt vai noliegt. Taču atmodinātā, Dieva apziņas stāvoklī, neeksistē ne pieņemšana, ne noliegšana. Uz atmodu ved dualitātes apziņas izbeigšana. Izaugsmes stāvoklis- „es esmu labs cilvēks”, nav atmoda. Ego vēlmes valdīt un vadīt var likvidēt tikai Dieva enerģijas piepildīta sirds. Patiesa laime ir cilvēka dabīgs stāvoklis, nevis reaģēšanas veids uz materiālās pasaules sasniegumiem.


Brāļi un māsas, mans mērķis nav jūs biedēt vai piespiest man piekrist. Mans mērķis ir sniegt jums norādījumus un reālu pārskatu par cilvēku spējām pacelties, par esošajiem apstākļiem. Vai mani blīvās pasaules čelas (skolnieki) saprata teikto un darīs vajadzīgo? Vai tu esi viens no tiem, kuram vajadzīgs grūdiens? Vai esat uz trases? Tikai paši zināt atbildes uz šiem jautājumiem.


Ja ceļat aizsardzības bunkurus, tad jūs vada svešinieki krāpnieki. Ja domājat, ka tiksiet nogādāti uz citu planētu, arī tad jūs apstājuši svešinieki krāpnieki. Ja ticat, ka naudas pārpilnība ir svarīgāka par meditāciju, tad esiet gatavs visrūgtāko apstākļu kombinācijām, kas pavisam drīz nostāsies jūsu priekšā. Ja jums ir OK attieksme (veselīga ‘jā’ attieksme) pret nāvi, tad varat pacelties. Ja nē, tad pat neiedomājieties, ka varētu būt Augšāmcelšanās kandidāts. Pacelšanās citā dimensijā nozīmē citus enerģētiskos apstākļus un tas nav tas pats, kas dzīves turpināšana astrālajā plānā vai piektās dimensijas sapnī. Tas nozīmē- NAV nekādas sapņošanas. Tas ir aiz sapņiem. Tā ir apziņa kā tāda.


Bailes no nāves dzēš iespēju pacelties. Visiem jūsu uzskatiem par nāvi ir vajadzīga tieša uzmanība. Vai mirsiet? Vai apziņa var mirt? Nē, jūs esat mūžīgs un nemirsiet, un nav svarīgi, kas notiek ar ķermeni. Augšāmcelšanās var atcelt nāves pieredzēšanu, bet rezultāts būs ļoti līdzīgs- nebūs ķermeņa ko apglabāt vai kremēt. Bet jūsu „personas” drāma būs beigusies.


Vai zināt to? Vai piekrītat tam? Nē? Tad nevar notikt grupveida augšāmcelšanās. Ķermeņu kompānija, kuri pieprasa skaistu eksistenci kādā citā dimensijā- tā nav augšāmcelšanās. Augšāmcelšanās izšķīdina ķermeni, jo tā molekulārā struktūra pazūd. Baidāties? Labi! Tieciet skaidrībā ar šiem jautājumiem. Gatavojieties atstāt Gaiju (Zemi) vai arī nerunājiet par Augšāmcelšanos. Vai durvis ir vaļā? Vēl nē. Vai esat viens no tiem, kurš veiks lēcienu?


Mani vēstījumi šajā vietnē nav izklaides vai izpriecas. To mērķis ir atspoguļot par aktuālajiem Augšāmcelšanās faktiem un nākotni. Augšāmcelšanās ir daudz apzinīgāka izvēle.


Ja tagad apjaušat, ka jums ir bailes, tad tieciet ar tām galā. Bailes slāpē pilnīgi visas jūsu apziņas kustības, paralizējot to. Bailes savelk kamolā. Vai jūties maldināts? Ego te nevar atbildēt. Bet adeptam tas ir jāzina!


ES ESMU KAS ES ESMU

Gaismas Skolotājs Sen Žermēns

Saņemts caur Arunu

http://comptedesaintgermainsblog.blogspot.com/2010/09/are-you-really-choosing-ascension.html

http://lightworkers.org/channeling/114753/are-you-really-choosing-ascension


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/03