Kļūstiet par visa Vienotības daļu

1.jūlijs, 2010

 

Māte Marija caur Marlēni Svetlišofu


Mīļie!

 

Kā jau zināt, tad jūsu tik pazīstamā pasaule ik sekundi mainās un būtu ļoti vēlams, ka arī jūs tam būtu sagatavojušies. Daudziem nākas atteikties no tik ierastā komforta un uzsākt pilnīgi jaunu dzīvi jaunā vidē tad, kad to vismazāk esat gaidījuši. Ziniet tikai to, ka tādas pārmaiņas paši sev esat jau iepriekš ieplānojuši un tam ir savs iemesls un mērķis. Daudzus līdzšinējās dzīves gadus pavadījāt kādā noteiktā vietā un darbā, kur arī sniedzāt savu Gaismu, bet nu , iespējams pienācis laiks šo Gaismu iezemēt citās vietās. Ikvienam būtu jāklausa savām iekšējām sajūtām un vadībai, varat lūgt pēc zīmēm, kas apstiprinātu tās domas vai sajūtas, kas ienāk jūsos.

 

Sāciet savu dzīvi uzskatīt par varenu piedzīvojumu, kurā nezināt nevienu nākamo soli vai pagriezienu, un tad katra nākamā minūte sniegs un dos jums jaunas atziņas, mācības un pieredzi, kas savukārt ļaus savienoties ar savu Augstāko Es un kļūt par daļu no Visa Vienotības. Mēģiniet reāli saskatīt dzīvi un dzīvību ap jums un kļūstiet par visa notiekošā novērotāju. Apkārt saskatīsit tik daudz brīnumu un maģiskuma un daudz ātrāk nekā varat iedomāties jūs sāksit šos brīnumus redzēt, jo Pasaule ieiet augstākās Gaismas oktāvās. No jūsu iekšienes parādīsies daudzas jaunas spējas un talanti, ar prieku tos sevī atklāsit. Pavisam drīz redzēsit Vienradžus un citas maģiskās Būtnes, kas izrādās dzīvo ar jums vienā mājā un diezgan lielā pārsteigumā sapratīsit, ka tie bijuši ar jums visā līdzšinējā dzīves ceļojumā!

 

Pašlaik atrodaties tīrīšanās procesa pašā vidū un no jums aiziet viss tas, kas nerezonē ar Dievišķās Mīlestības enerģiju, kas tagad tiek nepārtraukti iezemēta jūsu Būtībā. Saprotiet, mīļie, to, ka aizejot blīvumam no jūsu fiziskā ķermeņa, blīvuma vietā stājas Gaisma un aizvien vairāk Zemes plānā sāks izpausties jūsu Gaismas Ķermenis, un tā ir ļoti laba lieta. Aizvien lielāka Gaisma sāk mirdzēt aizvien spožāk no jūsu apdzīvotās Pasaules stūrīša, ikviena jūsu Gaismiņa sāks savienoties kristāliskajā režģī līdz visa Planēta tiks ieskauta tīklā un Gaismas režģī, kas augs aizvien spēcīgāks ar katru dienu līdz tā spožums un mirdzums kļūs saskatāms naksnīgajās debesīs. Kāds tas būs varens skats!

 

Izstarojiet savu Gaismu ap sevi, apļveidīgi paplašiniet savu enerģētisko lauku un vizualizējiet kā jūsu Gaisma izplešas Gaismas apļos ap jums līdz Zeme visa ir aizdegta, ja skatītos no ārējā kosmosa. Jo vairāk trenēsities šajās vizualizācijās, jo ātrāk pieaugs Gaisma un sāksit sajust gara vieglumu no savas iekšienes, kas virzīs jūsu dzīves pretim labsajūtai, priekam, pacilātībai un pat eiforijai! Cauri jums regulāri un nepārtraukti plūdīs mīlestības vibrāciju straume, kas izejot caur jums ietieksies dziļi Zemes kodolā un lielajā centrālajā saulē aiz tās, šādas vizualizācijas šajos pārmaiņu laikos ievērojami palīdz Zemes Mātei.

 

Izstarojiet savas skaistās Gaismas, mīļie, un ziniet, ka jūsu pūles nav veltas, jūs šajā laikā esat ļoti vajadzīgi.

 

ES ESMU Māte Marija

©2010 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/10