Augstākas frekvences

Bren-Tons no Andromedas zvaigžņu kuģa


    Es sveicu jūs! Šodien es gribētu runāt par pēdējo Zemes un viņas cilvēku izrāvienu, pirms tie paceļas pāri pašreizējai paradigmai. Mēs aicinām šīs planētas cilvēkus sadarboties, jo jūsu brāļi un māsas no izplatījuma var būt jums lieli palīgi šajās pūlēs.


    Mēs, kas esam neskaitāmos kosmosa kuģos ap jūsu sfēru, redzam esošā režīma pēdējo dienu sākumu. Mēs redzam nemieru finansiālās un valdības struktūrās, kas cenšas noturēt vēsturiski dominējošo lomu. Mēs redzam mēdiju centienus pārliecināt, ka viss ir „normāli”. Mēs novērojam reliģijas, kas stāsta saviem ticīgajiem, ka tās paglābs viņus, ja tie turēsies pie ticības. Mēs novērojam viena cilvēka nežēlību pret otru un tos, kuri ir pie varas un kā tie cenšas to noturēt.


    Tagad mēs aicinām jūs, kuri domā tāpat kā mēs, parādīt savas īstās krāsas, paziņot, ka viss nav „normāli”. Mēs sagaidām sadarbību no tiem, kuri apdzīvo šo planētu. Mums vajadzīga jūsu palīdzība, lai sarautu važas, atvērtu vārtus un atmaskotu valdošās tirānijas uzceltās sienas.


    Nepietiek ar jūsu piekrišanu, ka mēs ierodamies un glābjam jūs. Mēs tā nevaram, jo tas paver ceļu jaunai jūsu verdzībai. Redzot mūs kā glābējus, jums nevajadzēs darīt neko. Mēs nespēlējam šādu spēli.


    Ir laiks jums ķerties pie darba. Jūs jautāsiet – bet ko es varu darīt? Ļaujiet man minēt dažus piemērus, ko pavisam parasti cilvēki var darīt, lai parādītu, ka viņi grib būt brīvi no uzkundzēšanās:

-    meditējiet

-    rakstiet dzeju

-    rakstiet grāmatu

-    izejiet, satiecieties ar līdzcilvēkiem

-    rādiet pareizas dzīves piemēru

-    palīdziet sirgstošam

-    mīliet savu ģimeni

-    mīliet tos, kuri jums nepatīk

-    rūpējieties par Zemi

-    iestājieties par kaut ko

-    izlietojiet lietderīgi savu naudu

-    esiet blakus, ja kāds ir trauksmē

-    esiet blakus, ja kāds ir izsalcis

-    esiet blakus, ja kāds ir dusmīgs

-    dodiet darbu kādam, kam tas ir vajadzīgs

-    sniedziet intervijas radio

-    sāciet jaunu uzņēmumu

-    pārstrādājiet atkritumus

-    palīdziet kaimiņam

-    rādiet savu gaismu visiem

-    dzīvojiet pēc augstākajiem standartiem

-    esiet cik vien iespējams veselīgi

-    pareizi ēdiet

-    pieņemiet noklīdušu suni vai kaķi

-    runājiet ar meža dzīvniekiem, lai viņi zina, ka nav jābaidās

-    maigi paceliet zirnekli jūsu mājās

-    sveiciet visus ar smaidu

-    sakārtojiet savu dzīvi tā, lai jūs varētu pievērsties lietām ar augstu frekvenci

-    izslēdziet televīziju

-    iesaistieties vērtīgās sarunās

-    stādiet puķes

-    stādiet kokus

-    stādiet dārzus

-    smejieties

-    parādiet, ka jums ir prieks piedalīties planētas transformācijā

-    saskatiet citu dievišķīgumu

-    atklājiet, ka katrā ir dievišķa dzirkstele

-    mieriniet tos, kuri mirst

-    sūtiet enerģiju tiem, kuri slimi

-    ļaujiet savai gaismai apgaismot visus

-    dariet kaut ko tā vietā, lai sēdētu un gaidītu.


     Jūsu dvēseles spēks ir liels. Daudzos mazos veidos parādiet, ka jūs zināt, kas jūs esat. Apzinoties ka laiks ir pienācis, jūs paātrināsiet transformācijas procesu. Tādejādi jūs paaugstināsiet savas vibrācijas. Jūs palīdzēsiet veidot 4. dimensiju uz šīs planētas. Ir laiks izvēlēties; jūs nevarat gaidīt. Pievienojieties mums, kuri esam veikuši tik tālu ceļu, lai būtu kopā ar jums. Jūs esat planētas gaisma; pierādiet to.


    Zemāka blīvuma cilvēki labi neizprot attiecības starp dažādām dimensijām vai kā jūs saucat, frekvencēm. Tā nav negaidīta situācija. Tiem, kuri dzīvo augstākās frekvencēs, ir diezgan viegli redzēt zemākās frekvencēs dzīvojošos, lai gan mēs pilnībā nesaprotam visus ierobežojumus, kādi ir šajā blīvumā. Tiem no mums, kuri nekad nav dzīvojuši cilvēka ķermenī uz planētas Zeme, ir īpaši grūti izprast visus izaicinājumus, kādi ir dzīvojot jūsu situācijā. Mēs varam novērot, bet tas ir tālu no reālās pieredzes.


    Tiem, kuri šobrīd ir 3. dimensijā, ir gandrīz neiespējami saprast, kāda ir dzīve mazāk blīvos apstākļos. Daži cilvēki, ja ne vairums, tic, ka viņi izprot, kā ir darboties mazāk blīvos apstākļos, daudzi tic, ka viņi jau dzīvo tajos.


    Es no savas personīgās pieredzes, kā būtne no augstākām dimensijām, varu teikt, ka tā tas nav un ka jūs nespējat pilnībā saprast, kā funkcionē augstākās dimensijas, kamēr neesat tur bijuši. Priekšstats par stāvēšanu ar vienu kāju zemākās dimensijās un ar otru kāju augstākajās ir iztēle pārspīlējums. Tiesa – daži no jums ir spējīgi piedzīvot telepātiju, ir spējīgi pēc pieprasījuma radīt lietas un situācijas, ir spējīgi piedzīvot brīdi šeit un tagad, bet drīz vien jūs atgriežaties un esat tajā pašā blīvumā, kāds ir ap jums.


   Pašreizējais Zemes blīvums ir tāds, ka tas neatlaiž jūs daudzos veidos: caur piesaistīšanos ikdienas lietām, caur maldināšanas un varas struktūru tīmekli, kas ir tumšo enerģiju izdomājums, un caur skaidrības trūkumu, kuru jums uzspiež  dzīve lēnākās vibrācijās. To, pēc kā jūs tiecaties, dzīvojot „pēc iespējas augstāk”, jūs varat sasniegt patiesi dzīvojot augstākā izmērījumā.


    Tā jums ir jāiziet cauri transformācijas procesam. Transformācija šobrīd notiek viscaur uz planētas. Jūsu vibrācijas paaugstina ārkārtējs enerģiju pieplūdums Zemei caur jūsu izplatījuma brāļiem un māsām, caur neskaitāmiem Debesu iemītniekiem. Šīs enerģijas galu galā katru, kurš to vēlas, pacels augstākā dimensijā, tomēr šādai pacelšanai ir jābūt saskaņā ar jūsu brīvās gribas lēmumu. Ja jaunās enerģijas jūs biedē un jūs tādejādi tām pretojaties, jūs tiksiet atsviests atpakaļ un varēsiet ērti palikt 3. dimensijā. Ja, tomēr, jūs atvērsiet sevi jaunajām enerģijām, tās pacels jūsu dvēseli un fizisko ķermeni augstākā pakāpē. Tā es vēlos jums teikt, ka, ja jūs vēlaties pacelties augstākās dimensijās, atveriet sevi enerģijām, ļaujiet sev būt saskaņā ar Gaismu. Ikvienam no jums ir iespēja pacelties no pašreizējās paradigmas uz augstākām dimensijām; jums tikai jāatver sevi šai pieredzei.


    Tagad mēs esam nonākuši pie jautājuma par sargiem / caretaker/. Zeme aicina zināmu skaitu viņas pašreizējo iedzīvotāju palikt ar viņu un veidot jaunu civilizāciju. Tos tad arī sauc par „jaunās Zemes sargiem”. Daži no tiem, kuri lasa šo ziņu, zina, ka tas attiecas uz viņiem. Zeme drīz veiksmīgi funkcionēs augstākā dimensijā. Tie, kuros atbalsojas šī augstākā frekvence, tad arī varēs veidot 4. dimensijā balstītu civilizāciju. Patiesībā Zemei tā ir atgriešanās uz ceļa, pa kuru tā gāja pirms ieniršanas tumsas dzīlēs. Zeme atgriežas savā pirmatnējā stāvokli: viņas sargi ir ar to.


    Tie, kuri nevēlas kļūt par sargiem, ir divi ceļi: 1. Palikt 3. dimensijā un ļaut, lai viņus pārved uz vietu, kur viņi varēs turpināt ceļojumu šādā veidā. 2. Pārcelties uz augstākām jaunās Zemes dimensijām, kļūstot par vienu no mums bez fiziskā smaguma un turpināt ceļojumu visumā šādā stāvokli. Arī šādas izvēles ir pieņemamas; pēc zināma laika mēs visi atkal satiksimies un apvienosimies ar šī Visuma Dievu varenās svinībās. Tajā pašā laikā mēs katrs varam meklēt savu ceļu, lai pieredzētu to, ko mūsu dvēsele vēlas, bet, kas ir vissvarīgākais, dzīvot un mīlēt vienotībā ar visu esošo.

     Paskatīsimies, kādas ir jūsu pieķeršanās. Kam, dzīvojot 3. dimensijā, jūs esat pieķērušies:

-    naudai,

-    grāmatām,

-    filmām,

-    televīzijai,

-    ziņām,

-    biržai,

-    seksam,

-    drāmai,

-    laikam,

-    ārstiem,

-    psihologiem,

-    zālēm / parakstītām vai nelegālām/,

-    fitnesam,

-    šaujamajiem,

-    medībām,

-    makšķerēšanai,

-    burāšanai,

-    airēšanai,

-    parādiem,

-    kofeīnam,

-    braukšanai pa sniegu,

-    braukšanai ar kvadrociklu,

-    ūdensslēpēm,

-    kempingiem,

-    sauļošanās,

-    ķermeņa izskatam,

-    skaistai miesas būvei,

-    kredītkartēm,

-    delikatesēm,

-    vīnam,

-    cukuram,

-    mākslīgajiem saldinātājiem,

-    fiziskai stimulācijai,

-    tenkošanai,

-    pieaugušo rotaļlietām,

-    azartspēlēm,

-    kārtīm,

-    romāniem,

-    ainavu veidošanai,

-    mākslas darbu kolekcionēšanai,

-    juvelieru izstrādājumiem,

-    apģērbiem,

-    mūzikai,

-    astroloģijai,

-    reliģijai,

-    datoriem,

-    internetam,

-    sociālajiem tīkliem,

-    e-pastam,

-    mobilajam telefonam,

-    motocikliem,

-    ātrām automašīnām,

-    laikrakstiem,

-    ceļošanai,

-    smalkām mājām...

    Nekas no augstāk minētā nav slikts pats par sevi, bet piesaistīšanās tiem ir tas, kas nav jūsu augstākajās interesēs. Mēs saprotam, ka ikdienā jums ir jābalstās uz 3. dimensijas lietām. Neviens, kurš dzīvo 3. dimensijā, nevar iztikt bez nekā. Dažas lietas dzīvei ir nepieciešamas, citas tādas nav.


    Atkarība ir cits stāsts, šeit piesaiste valda pār indivīdu. Atņemšanu pavada atcelšanas simptomi. Ikvienam, kuru ir skārusi šāda parādība, ir jāmeklē profesionāla palīdzība un/vai atbalsta grupa kā tas ir pie anonīmajiem alkoholiķiem. Dariet to nekavējoties, kamēr pārejas trīsas nav pārņēmušas jūs un visus apkārtējos.


    Šoreiz es runāju vairāk par jūsu pieķeršanos. Kam jūs esat pieķērušies? Kas jūsu ikdienas dzīvē var izrādīties nevajadzīgs, atceroties, ka jūsu mērķis ir pacelties augstākās frekvencēs? Apskatieties apkārt istabā, kurā jūs sēžat, kas te nav nepieciešams?


    Daudzas lietas, kuras jūs uzskatāt par neatņemamām 3.dimensijas dzīves sastāvdaļām, ir jūsu kontroles un paverdzināšanas līdzekļi, kas piesaista jūs tik cieši 3. dimensijai tā, ka jūs vairs nespējat redzēt dzīvi plašākā perspektīvā. Skatieties, kur jūs tērējat savu laiku un naudu! Vai jūs kolekcionējiet mantas, vai cenšaties dzīvot kā visi.


   Vai tas ir veids, kā vislabāk izmantot ierobežoto pieredzes iespēju šīs pasaules skolā? Vai jūs tiešām mācāties to, ko esat nākuši mācīties? Vai jūs mācāties pieņemt labus lēmumus? Vai jūs mācāties mīlēt? Kā ir ar jūsu saiti ar Dievu? Vai esat sapratuši, ko nozīmē dzīvot vienotībā?


   Zeme ir brīnišķīga vieta, kur mācīties. Te jūs varat apgūt, kas ir tas, ko jūs negribat. Šeit jūs varat pārvarēt atkarības, pieķeršanās un vēlmes. Šeit jūs varat censties pēc tā, kas ir cildens, pacilājošs un noderīgs visu interesēm.


    Vai laiku uz šīs planētas jūs izmantojat vislabāk – gūstot šīs skolas planētas pieredzi? Skatieties plašāk! Kur visā tajā ir jūsu vieta? Vai pieķeršanās jums kalpo, vai arī tās velk jūs atpakaļ, attur no visa, ko jūs varētu pieredzēt, no visa, ko jūs varētu mīlēt? Vai jūs vadiet veselīgu dzīvi, kas nav atkarīga no 3. dimensijas struktūrām?


   Jūs ziniet, ka reliģija, mēdiji, korporācijas, valdība, monitorā sistēma un medicīna aizies. Ja jūs esat atkarīgs no tām, kā jūs dzīvosiet? Vairums no tām netiks vairs atjaunotas; jauna Zeme prasīs daudzas jaunas struktūras. Tās, kuras vajadzēs aizvietot, neradīsies ātri – jaunu struktūru veidošana prasīs laiku, it īpaši, ja struktūras būs pilnīgi jauna veida. Kā jūs dzīvosiet bez ierastajām struktūrām, struktūrām, kam jūs esat pieķērušies?


    Tagad, kad jūs esat novērtējuši, kur jūs atrodaties pašreizējā eksistencē, ļaujiet man atgriezties pie tēmas par pārvietošanos uz augstākām vibrācijām. Šoreiz tas būs zināmā mērā vieglāk, jo Zeme virza visus savus aspektus uz augstākām frekvencēm. Visa daba, kas ir ap jums, pacelsies uz augstākām frekvencēm; tas ievērojami palīdzēs jūsu meklējumos, kā sasniegt augstākas vibrācijas, kā ļauties straumei. Necīnieties ar enerģijām, kurās jūs peldat. Mēs, kas palīdzam jums Zemes pārejā, piegādājam enerģijas, kuras visas palīdz jums virzīties uz augstākām frekvencēm.


    Tie, kuri vēlas tikt uz priekšu šajā pacēlumā, izmantot jauno frekvenču pirmo vilni, var sākt pārejas procesu ar dažādām tehnikām. Vispirms jāmin nepieciešamību apgūt mierīgu, meditatīvu pieeju visam. Tas atvērs jūs augstākām frekvencēm. Atrodiet veidu, kā pavadīt laiku mierīgi – vai nu dabā, vai vienatnē savā mājā – ir tikai jāatrod tam laiks. Pavadiet daļu dienas mierīgā apcerē par jauno Zemi, ļaujot ķermenim rezonēt ar jaunām frekvencēm. Veiciniet ķermeņa atvēršanos jaunajam jebkurā veidā. Lai atvērtos noder masāža. Cits veids ir gremdēšanās karstajos avotos vai vannā. Atveriet sevi jaunām frekvencēm!


    Daži jūsu Zemes brāļi un māsas ir devuši tehnikas, kā paātrināt virzīšanos uz augstākām vibrācijām; atrodiet tās. Tiem no mums, kuri ir jūsu vidū cilvēku ķermeņos – šobrīd tādu ir daudz – arī ir tehnikas, kā jums palīdzēt pāriet uz augstākām pasaulēm. Sameklējiet mūs un prasiet mūsu palīdzību.


     Ja šobrīd jums nav vajadzīgā treniņa, lai pārvietotos uz augstākām frekvencēm, tas nenozīmē, ka jūs to nevarēsiet. Ikviens varēs piebiedroties Zemei viņas ceļā augšup. Būs ceļa grūtības, jo jūsu ķermeņi un visa apkārtne mainās. Jums būs grūti pieņemt jauno esības veidu, bet neviens, kurš patiesi vēlās pacelties kopā ar Zemi, netiks atstāts. Izsakiet savu vēlēšanos sasniegt brīnumaino, jauno esības veidu un nāciet uz mūsu funkcionēšanas līmeni. Šeit it pietiekoši skaisti un mīlīgi. Mēs ikvienu un katru laipni sagaidīsim.


Paldies Bren-ton! Šī vēstule ir ļoti savlaicīga daudzo pārdzīvojamo pārmaiņu gaismā.

Patiesībā, mīlestība un priekā,

Marks Kimmels

www.cosmicparadigm.com/Marks_Corner/


Tulkoja Ruta R.      Pievienots: 2010/07/03