Seminārs Dzīvības zieds


No 2010. gada 7. maija līdz 9. maijam  Rīgā notiks seminārs "Dzīvības Zieds"


Praktiskais seminārs pirmo reizi atklāti demonstrē nākošu no gadsimtu dziļumiem ezotērisko informāciju par to, kā apzināti izmantot Sakrālās Ģeometrijas principus garīgajai izaugsmei. Visi ir mācījušies skolā un pazīst tādu priekšmetu kā ģeometrija. Bet ja ģeometrijas zināšanas tiek izmantotas lai izprastu seno patiesību par to, ka visa dzīve ir cēlusies no viena avota - saprātīga spēka, Dieva - Visa Tēva, tāda mācība saucās par Sakrālo Ģeometriju.


Semināra ietvaros tiks dotas zināšanas par dzīvības galvenajām ģeometriskajām formām. Viena no tām - "Dzīvības Zieds" - ir senākais un nozīmīgākais no Sakrālās Ģeometrijas simboliem.


Tas simbols, kas deva nosaukumu mūsu semināram, izskatās kā savstarpēji šķērsotu deviņpadsmit sfēru tīkls. Sakrālās Ģeometrijas vienkāršo likumu izpratne ved pie apziņas evolūcijas un atver sirdi - kas ir nākamais solis cilvēces evolūcijā.


Mer-Ka-Ba - tā ir enerģētiskā struktūra, kas savieno kopā apziņu, sirdi un fizisko ķermeni. Seminārā notiek dziļa praktiskā darbība ar mūsu fizisko, mentālo un emocionālo ķermeņiem. Meditācijas prakse Mer-Ka-Ba ļauj apzināties Augstāko "Es" klātbūtne jūsu sirdī, tādejādi realizējot cilvēkā Dieva ielikto potenciālu.


Semināra norises vieta Reiki Gaismas Skola, Brīvības 98, 3. stāvā.

7. maijā, piekdien: 13:00 – 17:00

8. maijā sestdien: 12:30 – 20:00

9. maijā svētdien: 10:00 – 19:00

Cena: 100 euro


Fasilitātors:

Rainer Kitza (Vācija)

http://www.merkaba.me/


Rīgā organizē:

Ģirts Īvāns: mob. 29 249 248; e-pasts: girts.ivans@gmail.com


Ko dalībnieki saka par semināru


"Dzīvības Zieds" - tas vairāk nekā seminārs. Tas ir pieredze, pārdzīvojot kuru, atver pilnīgi jaunu dzīves veidu. Jums priekša atveras iespēja apzīnāt Jūsu personīgu saiti ar Dievu, Visa Tēvu. Ar praksi un jūsu iekšejo fokusu šī saite kļūst par daļu no jūsu ikdienišķas dzīves. Ir kaut kas, kas ir daļa no jums un kas ved un palīdz jums iet pa šo ceļu. Tas atver jums to Mīlistību, kura vienmēr bija kopa ar jums. Vis kas ir nepieciešams jūsu gatavība un uzticība, tam kas atveda jūsu šeit un kas vadīs jūs tālāk.


Saražģīts Mer-Ka-Ba meditācijas apraksts no grāmatas kļūvis skaidrs un saprotams, dažreiz no viena diviem vardiem. Kad es ieieju tetraidrā, kuru mēs izveidojam, man bija sajūta, ka es atgriežos mājās. Kad mēs pirmo reiz pilnīgi izgājam cauri visai meditācijai, tas bija it kā manas kājas pacelušas gaisā. Jaunas iedvesmojošas spēka sajūta un ieeja jaunāja realitātē. No tā brīža nebija nevienas dienas bez meditācijas. Semiāra beigas man bija sajūta, ka semināra laiks beidzas ļoti ātri, gribētos tas turpinātos mazliet vel. Pēc semināra es izlasīju grāmatu vel reiz... un tas bījas pavisam cita grāmata.


...turklāt es sajūtu iekšejo spēku, skaidrumu, enerģiju un Mīlestību ar ko es varu tālāk iet pa savu ceļu. Es atkal saku nodarboties ar saviem ikdienas enerģiskājām praksem un man tas ļoti patīk. Man patīk ši meditācija, ar ļoti spēcigu effektu visos līmeņos. Tas ir vienkārši brīnišķigi un es esmu ļoti pateicīgs. Es vairak un vairak apzinos, kāda tā ir lieliska dāvana.


http://www.light-within.lv/fol/lv/


Pievienots: 2010/05/02