Ielūgums apzinātai dzīvei Ūdensvīra laikmetā


2000. gadā sākās Ūdensvīra laikmets - ēra, kas mūsu dzīvēs ienes vislielākās izmaiņas kopš Radīšanas! Ko no tā varam sagaidīt? Vai un kā tas mūs ietekmēs? Kā mēs sev varam palīdzēt un dzīvot harmonisku dzīvi? Kas notiek ar karmu? Atbildi uz šiem jautājumiem savā grāmatā „Cilvēks Ūdensvīra laikmetā” dod nīderlandiešu gaismas kalpotāja Sonia Bos, kas piedāvā dziļi praktisku un tajā pat laikā vienkāršu mācību par Mīlestības likumiem, kas pie viņas atnākusi caur Jēzus aicinājumu. Grāmatas prezentācijas pasākums notiks 11. maijā studijā „Go X1”.


Pašlaik – Ūdensvīra laikmeta sākumā – mēs sastopamies ar lieliem universāliem uzdevumiem. Lai spētu veikt šos uzdevumus, mums dota trīspadsmitkārtīga apziņa. Cilvēces apziņas ceļš pašreiz tiek paātrināts un paplašināts, lai ļautu izmantot šo apziņu. Cilvēkam ir dota jauna apziņas forma: kļūt zinošam ar transformācijas palīdzību, kas ir nepieciešams, lai veiktu savus universālos uzdevumus.


Šajā grāmatā tiek raksturots, kā cilvēka apziņas ceļš Ūdensvīra laikmetā ir saistīts ar transformācijas spēju, kas ir atrodama šajā trīspadsmitkārtīgajā apziņā. Kad cilvēks izmanto šo spēju, vienlaicīgi tiek atklāti arī viņa universālie uzdevumi, kas dara viņu par darbinieku noteiktā Dzīves jomā.


Iepriekš esam apguvuši dažādas skaistas mācības (piemēram, Lūles Vilmas Piedošanas mācību), kuru pamati meklējami iepriekšējā – Zivs laikmetā. Tas bija kā iesākums sevis transformācijai. Sonias brīnišķīgā mācība sakņojas Ūdensvīra laikmetā un tam līdzi nākošajās enerģijās. Mācības pamatā ir atziņa, ka Ūdensvīra laikmetā cilvēki dzīvos saskaņā ar Universālās Vienotības un Mīlestības likumiem un Sirds čakru atšķirībā no Zivs laikmeta Cēloņa un Seku likumiem un Saules pinuma čakru. Līdz ar to tiek piedāvāti šim laikmetam atbilstoši un aktuāli transformācijas, transmutācijas un radīšanas instrumenti.


Sonias atklāsmes pamatā ir mācība par Ūdensvīra laikmeta kosmiskā cilvēka ar 13 čakrām (atšķirībā no Zivs laikmeta cilvēka ar 7 čakrām) spēju ar apziņas transformācijas palīdzību atbrīvoties no ciešanām un karmas atlikuma, un vēlāk nostāties uz transmutācijas un radīšanas ceļa. Transmutācija palīdz virzīties uz pilnīgu gara apgaismību kā evolūcijas galīgo mērķi un dzīvot kā avatāram.


Transformācijas pamatlīdzeklis ir meditācija, kuras laikā Sonia piedāvā izmantot 13 universālus simbolus, kurus var vizualizēt atbilstoši katrai no 13 čakrām, lai noteiktajā līmenī atbrīvotos no karmas atlikuma. Prezentācijas praktiskajā daļā – meditācijā – tiks piedāvāta iespēja izjust vienu no šiem skaistajiem simboliem – Balto Rozi.


Visi interesenti tiek mīļi aicināti pievienoties Sonias Bos grāmatas „Cilvēks Ūdensvīra laikmetā” prezentācijai brīvā atmosfērā, kas notiks 2010. gada 11. maijā plkst. 18:30 (ierašanās no plkst. 18:00) Rīgā, Klijānu ielā 2E (vārtu kods 45A) studijā „Go X1”.

Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties grāmatu par īpaši draudzīgu cenu.

Tālrunis uzziņām: 26196944.Pievienots: 2010/04/29