Katra mēneša 23 datumā jums ir iespēja transmutēt personīgo un planētas karmu.Karmas pārvalde no 2005.gada 23. jūnija, pieņēma lēmumu, ka katra mēneša 23. datumā jūs iegūstat bezprecedenta iespēju transmutēt personīgo un planētas karmu. Katra mēneša 23. datumā jums tiek dota iespēja atstrādāt nākamā mēneša karmu ar lūgšanu, Rozāriju vai mantru lasīšanas palīdzību.


Ja pietiekoši liels cilvēku skaits katra mēneša katrā 23. datumā veltīs nākamā mēneša karmas transmutācijai kaut vai vienu stundu dienā, tad jūsu karmas transmutācijai pieliktās pūles tiks pavairotas proporcionāli cilvēku skaitam, kuri piedalīsies šajā lūgšanu stundā. Piemēram, ja kopā ar jums 23. datuma lūgšanu stundā piedalīsies 1000 cilvēku uz visas zemeslodes, tad jūsu pūles tiks pavairotas tūkstoškārt. Ja šajā lūgšanu stundā piedalīsies 10000 cilvēku, tad jūsu pūles tiks pavairotas 10000 reižu. Ja jūsu dzīves apstākļi jums atļauj, tad jūs varat veltīt šīm lūgšanām vairāk kā vienu stundu. Tik, cik jums tas nebūs apgrūtinoši.


Jūs varat izmantot tās lūgšanas pie kurām esat pieraduši. Pats galvenais ir jūsu apziņas skaņojums. Jums ar visu savu būtni jātiecas uz jūsu personīgo pūļu apvienošanu ar tūkstošiem gaismas nesēju pūlēm, kuri atrodas uz visas zemeslodes.


http://www.sirius-riga.lv/23_datuma_dispensacija.htmlPievienots: 2010/02/22