Mēs esam gatavi kalpot

2010. gada 4.janvāris

 

Eņģeļa Tana vēstījums caur Marlēni Svetlišofu

 

Mīļie!

 

Šodien nāku runāt par lielo enerģijas daudzumu, kas tiek virzīts uz jums no eņģeļu valstības. Mēs, no eņģeļu realitātes, koncentrējamies ap Zemi, lai palīdzētu cilvēcei šajos varenajos pārmaiņu un transformāciju laikos. Ar nepacietību gaidām jūsu lūgumus palīdzēt, ievērojot Visuma Likumu, kas liek mums gaidīt jūsu lūgumu. Kad reiz kontakts ar mums ir nodibināts, ar prieku mēs apskaujam ikvienu un pavadām jūs dienu un nakti, paliekot pie jums visu laiku.

 

Jums katram ir Sargeņģeļi, daudzi Pavadoņi un Skolotāji un tagad eņģeļi tiek sūtīti palīdzēt jums saplūst vēl vairāk ar saviem Augstākajiem Es. Mēs esam gatavi Zemes un cilvēces vārdā, daudzo valstību un to, kas saistīti ar jūsu dzīvēm, vārdā izpildīt jūsu lūgumus. Mēs spējam to veikt Radītāja uzdevumā, kura Gribai sekojam ar visdziļāko padevību, atdevi un Mīlestību.

 

Jaunais 2010. gads ļaus mums daudziem sastrādāties ar jums, jo mēs esam norīkoti redzēt katru jūsu vajadzību. Augstākā Radītāja ievērībai nav gājis secen pilnīgi nekas un viņš ir nodrošinājis katram mīļotajam planētas cilvēkam iespēju pacelties ar Zemi uz Augstākām dimensijām. Citiem vārdiem sakot, visur ir eņģeļu armijas, priecīgi un mīloši gatavas kalpot. Sauciet mūs un mēs tūlīt būsim klāt.

Kā zināsie, ka esam klāt? Meklējiet smalkas zīmes, tādas kā mākoņu formas pie debesīm, vieglu pieskārienu jūsu pierei, vēja pūsmiņu savā tuvumā, durstīšanu vainaga čakrā, trīsvienādos ciparus, nonākšanu i-neta lapās vai sadaļās, kas sniedz jums atbildes meklētajam, cilvēkus, kas pasaka jums vajadzīgo informāciju, prieka sajūtu un sirds vieglumu. Tie visi ir veidi kā mēs, eņģeļi, kontaktējamies ar jums. Pavisam reti mēs esam dramatiski savā rīcībā, pārsvarā mūsu kontaktēšanās ir maiga un smalka. Jums tikai katram jākultivē sevī tā apjēga un sapratne par mūsu tuvošanos, tad arī zināsiet, kad esam  klāt.

 

Mēs jums varam palīdzēt dziedināšanā, virzībā, padoma sniegšanā, zināšanās, viedumā, sapratnē, aizsardzībā un it visā ko vēlaties. Ja jūsu rīcībā esošais eņģelis nevar sniegt lūgto palīdzību, esiet droši, mēs sameklēsim eņģeļus, kas palīdzēs. Mēs esam ļoti apzinīgi, pildām savus uzdevumus un darām visu, lai piepildītu jūsu lūgumus, tāpēc kārtīgi apdomājiet, ko vēlaties no mums un izveidojiet sarakstu visām  tām vēlmēm, lai atcerētos, ko esat lūguši, kad piepildīsies prasītais.


Mūsu sirdis ir Gaismas piepildītas, mums patīk smieties un rotaļāties, un mums ir brīnišķīga humora izjūta. Mēs dejojam un dziedam, darām visu, kas jūs varētu uzmundrināt tad, kad nepieciešams, un mēs esam jūsu konstantie kompanjoni jūsu ceļojumā cauri dzīvei un būsim kopā ar jums līdz mūsu palīdzība vairs nebūs vajadzīga. Garīgi izaugot, jums var tikt piešķirti dažādi eņģeļi, kas jūs var virzīt tālāk uz nākamo izaugsmes un sapratnes līmeni. Mūsu lielākais prieks šajā Atmodas laikā ir kalpot Radītājam un cilvēcei.

Mūs pārņem prieks, kad mūs piesaucat, kad pamanāt, ievērojat, un kad iemācīsieties pieņemt mūsu klātbūtni savās dzīvēs, jums tiks doti arī mūsu vārdi, ja lūgsiet. Mēs esam beznosacījumu Mīlestības un Gaismas Būtnes. Ikviena persona uz planētas tiek dziļi cienīta un mīlēta no mūsu un, protams, Radītāja puses. Mūsu pamatfunkcija ir vadīt tos, kas lūdz un piesauc mūsu klātbūtni. Un tas ir pieejams jums visu laiku, mēs nenosodām jūs nevienā jūsu dzīves brīdī, jo mēs zinām kādas dziļas un patiesas Gaismas Būtnes esat. Tā ir mūsu lielākā vēlme kalpot jums šajos un nākamajos transformāciju gados.

 

ES ESMU eņģelis Tana


©2010 Marlene Swetlishoff 

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/01/07