Priekšraksts 2010.gada janvārim

No Deba Greiva, Blue Ray Healing2010. gada janvāris sāksies ar daudzu cilvēku jauniem sava ceļa un dzīves mērķa meklējumiem. Pat tie, kas līdz šim pretojušies notiekošajam, sāks sajust papildus zināšanu nepieciešamību. Vieglākais veids kā visam iet cauri - no prieka perspektīvas. Jautājiet sev: “vai šis ceļš man nesīs prieku?” Prieks sniegs aizvien vairāk gandarījuma un atalgojuma. Prieka radīšana, došana un saņemšana satur sevī visaugstākās vibrācijas arī beznosacījuma mīlestību. Tad arī jūsu mīļie visapkārt sajutīs un sāks vibrēt augstākās frekvencēs. Atverieties, jo vairāk mīlestības dosiet, jo vairāk mīlestības būs jādod, jo brīvi atdotā mīlestība atgriežas pie jums pavairota.


Lai paliktu koncentrētiem uz mīlestību un prieku, atrodiet laiku jaunradei, esiet dabā, apmeklējiet kursus vai sen gribētas nodarbības. Ļaujiet mīlestības un prieka plūsmai cirkulēt cauri jūsu ķermenim. Jūs to varat!

Kaut vai ik dienas 10 minūtes darīt to, kas jums patīk, tas jau nesīs pārmaiņas.


Neaizmirstiet sevi atalgot par visiem smagajiem darbiem, jā, tas ir smags darbs, mainīt savus uzskatus par sevi un citiem, mainīt savu diētu, lai kļūtu veselāki un tīrāki, lai atbrīvotos no iesprūdušajām enerģijām. Atalgojums var būt arī tik vienkāršs kā šokolāde, vai kaut kā patiešām vajadzīga vai gribēta iegāde, kaut kā tāda, kas vienmēr atlikts uz vēlāku laiku. Varbūt aizejiet uz SPA procedūrām vai uz kādu enerģētisko dziedināšanas seansu. Pasakiet paldies sev un atalgojiet sevi, lai atkal šajā brīnumaino enerģiju straumē plūstu uz priekšu.


Parādīsies arī ģimeniskās enerģijas. Tās var būt asinsradniecīgās vai jūsu paplašinātās zemes ģimenes enerģijas, vai jūsu gaismas brāļu vai māsu enerģijas. Vai esat pamanījuši, ka jums mostoties uz savienošanās iespējām, daudzi līdzīgi noskaņoti prāti parādās jūsu tuvumā? Grupas un apļi satiekas un dalās visā notiekošajā, klātienes sapulcēšanās izplatās un pieaug. Tās ir masu apziņas enerģijas, kas pievelk cilvēkus vienu otram, ļaujot dot un saņemt, un dalīties zināšanās.


http://www.debzartonline.com/omjanuary.htm


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2009/12/26