Erceņģeļa Mihaēla vēstījums 2010.gadam

No erceņģeļa Mihaēla caur Dorīnu Vertjū2010. gads turpinās augšupejošo progresu, ko izjūtat jau vairākus pēdējos gadus. Iespējams jau esat paguruši no kāpšanas un rāpšanās, no pamatīgajām pēdējo gadu pārmaiņām un, ja domājat mazliet atpūsties, tad varu teikt, ka vēl šāda tāda rāpšanās augšā stāv vēl priekšā. Būs arī laiks atpūtai un atspirgšanai, mēs apsolām.


Jūsu garīgā progresa sajūtas balstās realitātē, jo nu esat kļuvuši daudz jūtīgāki pret smalkajām enerģijām visapkārt. Nākamais solis ir apgūt šīs enerģijas un vadīt, uzticēties visuma labvēlībai nevis sajust sevi par apstākļu upuri.


Virpuļojošās enerģijas ap jums ir daļa no atkal apvienošanās un pielāgošanās, kas vienmēr notiek dažādu pārmaiņu un izmaiņu laikos. Jūs to pieredzat savā dzīvē kā pārmaiņas, darba maiņas, attiecību maiņas. Šīs izmaiņas ir vienlīdzīgas zemes plātņu kustībām zemestrīces laikā un, lai gan šķiet, ka zemestrīces kustības ir asas un pēkšņas, bet tās ir vienkāršas un pieskaņotas jau iepriekš visam notiekošajam.


Kopš 1995. gada esat jau izgājuši cauri daudzām izmaiņām. Vēl divus gadus turpināsies nopietna augšup ejoša kustība. Un ļoti bieži jutīsieties kā solo kāpējs pār klintīm un aizām. Nāksies iziet cauri emocionāliem, intelektuāliem un arī fiziskiem riskiem. Bet iekšpusē vienmēr būsiet drošībā, aizsargāti un vadīti. Lai sajustu šo drošības sajūtu ar meditācijas palīdzību pieklusiniet savu prātu. Liels troksnis un aktivitātes pārpūlē jūsu sensorus un atvieno no jūsu pavadoņu un gidu klātbūtnes sajūtas. Biežāk meditējiet, lai justos drošāki un mierīgāki.


2010. gadā atklāsiet sevi jaunā veidā. Jūsu atklāsmes un sapratnes virzīs uz priekšu vispirms jūs pašus, bet vēlāk citus. Mēs palīdzēsim šīs attiecības ietīt mīlestībā, lai tās būtu patiesas, bet laipnas. Dusmīga taisnības teikšana nebūs īstais saskarsmes veids. Pavisam cits efekts panākams mierīgi un maigi, bet noteikti daloties tajās domās, atklāsmēs un taisnībās.


Profesionālā dzīve arī mainīsies. Jau bijāt pamanījuši pieaugošo neapmierinātību ar darbu un alkas pēc jēgpilnas aktivitātes darbā. Daudziem jau parādījušās šādas iespējas īstenot savas vēlmes un nodomus dzīvē… bieži gan nepieciešamības spiesti.


Visuma centra enerģijas ir piekodētas mīlestībai, priekam, mieram un laimei. Tās atbalsta jebkuras aktivitātes, kurām piemīt šī senerģijas. Jebkurš šāds projekts būs veiksmīgs. Kas tiks darīts naudas labad, ilgi neturēsies; kā arī nauda, kas ienākusi no nemīlēta projekta vai lietas. Tādēļ tūdaļ pārtrauciet visas aktivitātes, kas vērstas tikai uz naudu. Vai nu pārtrauciet, vai dariet to ar mīlestību. Tāda ir nepieciešamība.


Riskēt sevi atklāt citā gaismā, tas ir viss kopējais tagad notiekošais ar Zemi. Jūs esat atspulgs tam ceļam, ko iet Zeme, kaut arī tā pieļāvusi sevis apgrūtināšanu un izmantošanu bez protestēšanas. Zeme centās būt un izturēties stipra un pārdzīvot savu izmantošanu neprotestējot. Bet nu tā ir sasniegusi limitu un tāpat arī jūs. Paciest pāridarījumu - tā ir pašiznīcināšanās ar letālu galapunktu. Pateikt ‘nē’ kādam apgrūtinājumam ir absolūti nepieciešams jūsu garīgajai attīstībai. Jums ir jādara zināmas savas domas un viedoklis, citādi tās var netikt vispār uzzinātas. Zeme ir piekususi visus stiept un vilkt sev līdzi. Tieši tāpat arī jūs. Tādēļ būs jāspēj pateikt, tad kad vajag -nē.


Tas nenozīmē nobloķēties sajūtās, palikt cietam un teikt labi, tad, kad tas tā nav. Jums būs tikai jābūt stingriem tad, kad jārunā godīgi par jūsu sajūtām. Un sakiet citiem, ko jūtat. Savienojiet visas savas dzīves daļas tā, lai tās atspoguļo jūsu patiesās intereses, patikšanas un aizraušanās.

 

Tev un Zemei savienojoties ar savām iekšējām patiesībām, to darīs arī virpuļojošās enerģijas, kas nomierināsies un rimsies. Pašlaik virpuļa pašā centrā, kodolā šī lēnīgā un mierīgā enerģija jau eksistē. Jūs tai pieslēdzaties un ieejat tajā kodolā tad, kad esat patiesi pret sevi. Un es apsolu jums šai lietā ik dienas palīdzēt.

 

Erceņģelis Mihaēls


© 2009 Angel Therapy, Inc.

http://spiritlibrary.com/doreen-virtue/archangel-michael-s-message-for-2010


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2009/12/17