Tatjanas Mikušinas grāmata „Gudrības vārds”


Latviešu valodā iznākusi Tatjanas Mikušinas grāmata „Gudrības vārds”


Grāmatā publicēti Gaismas Skolotāju vēstījumi – diktāti, kas doti cilvēcei caur Lielās Baltās Brālības sūtni Tatjanu Mikušinu laikā no 2005.g. 4. marta līdz 30. jūnijam. Diktāti satur unikālas zināšanas par Jaunā laikmeta īpatnībām, par iesvētījumu ceļu, par karmu un karmas likumu, kā arī rekomendācijas tieši pašreizējai vēsturiskajai situācijai pasaulē. Diktātos svarīga ir ne tikai zināšanu informatīvā komponente, bet arī enerģētiskā komponente, - tā Gaismas un Mīlestības enerģija, ko Skolotāji ir devuši mums visiem. Diktātos dotās zināšanas un Mācība dod iespēju paātrināti izmainīt savu apziņu katram, kas nopietni iedziļinās tajos un cenšas pielietot iegūtās zināšanas savā dzīvē.


Grāmata „Gudrības vārds” ir izdota Lietuvas izdevniecībā „Mijalba” (www.mijalba.com) par saziedotajiem līdzekļiem.


Par atbalstu un sadarbību grāmatas izdošanā vissirsnīgākā pateicība lietuviešu draugiem Audriusam Kazakauskim un izdevniecības direktorei Vilmai Urbanavičienei, kā arī Mārai Brantei un Kasparam Ķekuram.


Visi ziedotāji saņems pateicības eksemplāru. Lūdzam par to sazināties ar Māru Branti.

Grāmata netiks pārdota grāmatu tirdzniecības tīklos, bet to var saņemt pret ziedojumu nākamajai grāmatai „Gudrības vārds” latviešu valodā. Minimālā ziedojuma summa 5 Ls.


Kontaktinformācija:

Māra Brante

marabrante@inbox.lv; telefoni:+371 67767284; +371 29266349 (mobilais); (www.sirius-riga.lv)


Lai mūsu pateicība Gaismas Skolotājiem un Tatjanai Mikušinai!

Lai Gaisma un Mīlestība ar mums visiem!


Informāciju sagatavoja Lauma ĒrglePievienots: 2009/12/13