LIELĀS KOSMISKĀS GAISMAS INVOKĀCIJA

12.12.


2009. gada 12. decembrī plkst. 22:12 (pēc Latvijas laika)


Esot savienojumā ar www.therainbowscribe.com kaut vai 100 dalībnieki, vienlaicīgi nolasot invokāciju, MAINĪS notiekošo VISU iesaistīto Augstākajam labumam.

Lielās Kosmiskās Gaismas Invokācija (piesaukums). Atkārtojiet šo piesaukumu 12 reizes

 

Varenā  ES ESMU Klātbūtne, manas dvēseles Gaisma!

No visiem iespējamiem Avotiem- Kosmiskās Apgaismības Gaisma, Kosmiskās Uzvaras Gaisma un Mīlestība- pārklāj Zemi; tāpat arī  tūkstoš sauļu Gaisma, kas caurstrāvo Zemes atmosfēru un piepilda visus Tās cilvēkus un Tās daudzās valstības.

Radītāja Lielā Kosmiskā Gaisma pārveido visu negatīvo, viltu un karmu.

Šīs Lielās Kosmiskās Gaismas iedarbībā Zelta Apgaismības laikmets, mīlestība, miers, brālība, labklājība un uzplaukums tagad tiek radīts visiem uz mūsu mīļās planētas.

Varenā  ES ESMU Klātbūtnes, visas cilvēces Varenā  ES ESMU Klātbūtnes vārdā, visu Zemes valstību, Tēva/Mātes Gaismas, Lielās Baltās Brālības Gara vārdā,

es piesaucu:

Kā  Dieva Dēls/Meita, „ES ESMU” vārdā uz Zemes, un ES ESMU- šobrīd piesaucu tūkstoš sauļu Gaismas darbību, kas ļauj mīļoto planētu Zeme šeit un tagad transformēt par „Mirdzošu Zvaigzni”, kas ir tās liktenis;

un pacelt cilvēci Dievišķajā  Pilnībā un Gaismas sfēru mūžīgajā  Brīvībā.

Es lūdzu to Gaismu, kas nepieciešama Dieva Valstības īstenošanai uz Zemes, tāpat kā tas ir Debesīs, pilnībā izpausties tagad. 

Un tā tas ir,

mīļais ES ESMU.

Sacīts,  darīts!


www.messagestogod.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2009/12/11