Patiesais DārgumsMīļie Brāļi!


Šodien nāku runāt par vienīgo Patieso Dārgumu.

Vienīgais Patiesais Dārgums ir Mīlestība. Mīlestība ir oriģinālais Avots perfektā līdzsvarā, Mīlestība ir nulles punkts, kur izzūd visas pretējības.

Jūsu Nulles punktā ir absolūts klusums, jo bez pretējām izpausmēm nav arī ego. Ego dzīvo polaritātēs un barojas no disbalansa.

Mīlestība ir Dievišķs klusums. Mīlestība ir iespēja augt, sasniegt augstākas esības pakāpes, augstākus eksistences līmeņus. Mīlestība ir, ar pilnīgi visu, harmoniska Kosmisko vibrāciju frekvence.

Mīlestība ir vistīrākais nesakropļotais Radītāja enerģijas aspekts. Tās vibrāciju frekvences satur atslēgas, kas atver visu Debesu Valstību vārtus. Bet jums nevar piederēt šī Atslēga; jūs tikai variet ļaut Tai pārņemt jūs. Brīdī, kad cenšaties pieturēt to, jūs kļūstiet duāls un nelīdzsvarots.

Saprotiet to, jūs nevarat vadīt un kontrolēt mīlestību. Tā kontrolē jūs, jo mīlestība ir primāra.

Ir tikai viens ceļš kā sevi padarīt pieejamu Mīlestībai, un tas ir - izpaust pozitīvas jūtas/emocijas uz Kosmisko matrici. Katru brīdi, ko pavadiet negatīvās emocijās un bailēs, jūsu enerģētiskais lauks pazemina vibrācijas/frekvences, atņemot jums iespēju būt mīlestības piepildītiem.


Kop-radīšanas process jūsu 3D(dimensiju) realitātē ar jūsu domu palīdzību notiek šādā veidā:

tas, kā domājat,   izsauc to,   ko jūtat,

tas, kā jūtat,   izsauc to,   kā vibrējat,

tas, kā vibrējat,   nosaka to,   ko piesaistāt, un

tas, ko piesaistāt,   materializējas jūsu realitātē.


Mīlestība, tāpat kā viss cits, nāk pie jums, atgriežas tieši tādā pat vibrāciju kvalitātē, kādu izstarojat no sevis. Atcerieties, Visums ir atbalss vieta, kur došana un saņemšana notiek vienlaicīgi.

Mēs no Augstākajām realitātēm redzam - nekad iepriekš, kopš radīšanas sākuma, uz jūsu planētas nav bijis nekas līdzīgs tam, ko šobrīd piedzīvojat. Tā ir unikāla iespēja Terrai un cilvēcei.

Gaijai palīdz viņas pārvietošanā uz 5D ar augstu vibrāciju enerģijas padevēm, kas veic ievērojamu vibrāciju frekvenču palielināšanos. Jūsu zinātnieki var apstiprināt šīs izmaiņas, bet nevar tās saprast.

Cilvēce šobrīd atrodas pašā ierobežojuma (limitu) cikla beigās, un daudzi uz jūsu planētas mostas mīlestības augstākajam spēkam.

Mīlestība mainīs jūs. Un, kad maināties jūs, mainās visa pasaule, eksistence. Šī ir transformāciju alķīmija.

Kolektīvās vibrāciju frekvenču pārmaiņas caur jūsu personīgajām pārmaiņām var likties grūts pasākums, bet tā tas nav. Dziļi savā saprašanā, jūs to zināt. Grūtības sagādā tikai pirmie soļi uz augstākajiem augstumiem. Ja nav grūtību, nav izaugsmes.

Lietojiet savas domas, lai radītu pozitīvas jūtas; viena cilvēka doma, kas saistīta ar Mīlestības augsto frekvenci ir daudz spēcīgāka par tūkstošu nesaistīto domām. Tādējādi tūkstošu spēks, kas izstaro pozitīvas domas uz kolektīvo apziņu apsteigs to vēl neapzinīgo miljonu domformas.

Bet, lai šī transformācija notiktu, jums jābūt bezbailīgiem, vareni drošsirdīgiem, stipriem; jo bailes nav nekas cits kā Mīlestības trūkums (tās neesamība). Esiet uzmanīgi, ieskatieties dziļi visā tajā, kas biedē jūs, un jūs tur redzēsiet disbalansu un Mīlestības trūkumu.

Prasiet savu Dārgumu. Lai Mīlestība kļūst par jūsu būtības stāvokli!


ES ESMU Emanuēls


©2009 Langa www.emmanuelmessages.com

http://www.emmanuelmessages.com/?page_id=245


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2009/11/26