11 : 11 : 11

Celia Fenn


Rožu zvaigžņu vārtu atvēršanās


Vēstījuma caur S. Fenu no Ercenģeļa Mihaila (2009.novembris). 
                        

       ...Šis 11: 11: 11 portāls ir īpaši spēcīgs, jo tam ir 11:11:11 efekts. Trīskāršās enerģijas pārstāv dievišķās Kristus Gaismas enerģijas aktivizācijas punktu. Šinī laikā notiks starojuma „eksplozija” un jūs sāksiet aktivizēt Rozes zvaigžņu vārtu portālu, kas būs jūsu savienojuma punkts ar Kosmisko apziņu.

       Dārgie, pēdējā jūsu transformācijas fāzē jūs esat aktivizējuši DNS oriģinālo plānu, līdzsvarojuši iekšējās vīrišķās un sievišķās enerģijas un noveduši līdz pilnai aktivizācijai savu gaismas ķermeni. Jūs esat aktivizējuši čiekurveida dziedzeri un uzsākuši dziedzera transformāciju tā kristāliskās enerģijas formā, lai tas varētu uztvert augstākas kristāliskās gaismas frekvences.

      Tagad jūs sākat atvērt Rozes „ziedlapiņas” jūsu enerģijas laukā un formēt vai veidot auras „zvaigžņu vārtus”, kas ļaus jums atsevišķi un kolektīvi savienoties ar VIENOTO  kosmisko gaismu....

      Mīļotie, Roze ir jūsu gaismas ķermeņa spirālais kanāls, kura kulminācija ir dzīvības „zieds”, Rozes zvaigžņu vārti, kas savieno jūs ar dievišķību un dievišķās kosmiskās matricas kosmisko apziņu.

     Šajā 11:11:11 laikā, tie, kuri ir gatavi radīt Rozi, atvērt savas gaismas Rozes ziedlapiņas, ieies pa kosmiskās gaismas apziņas Rozes zvaigžņu vārtiem.

     Svētās Rozes meditācija 11:11:11,kuru devusi „mūsu lēdija” Marija Magdalēna kā Kristus apziņas skolotāja.

    „Mīļotie gaismas un mīlestības ziedi, jūs esat sasnieguši svēto brīdi, kad varat kļūt par svētajām Rozēm. Es lūdzu jūs tagad būt kopā ar mani, piesaukt starojošo Kristus enerģiju un ļaut tai atvērt jūsu kosmiskās apziņas Rozi. Mēs kopā ar savu Mīļoto esam paveikuši darbu, lai jūsu apziņa paceltos tādā līmenī, ka spētu tiešām aptvert dievišķos un kosmiskos jūsu apziņas aspektus. Tas ir līmenis, kad jūs ar savu sirdi, dvēseli un ķermeni saprotat, ka jūs esat Debesis uz Zemes un ka jūs esat Kristus Gaismas Roze.

       Sēdiet ļoti mierīgi un elpojiet dziļi. Koncentrējieties uz jūsu brīnišķīgo, svēto sirdi un sajūtiet, kā dievišķā enerģija plūst caur jums. Jūs esat brīnišķīgi, jūs esat mīlēti, loti dziļi mīlēti. Sajūtiet, kā mīlestība plūst cauri katrai jūsu ķermeņa šūnai, katram jūsu gaismas valstības aspektam. Jūs esat tik ļoti mīlēti! Ieelpojiet mīlestību! Sajūtiet to savā sirdī! Vislabāk ieelpojiet caur degunu un izelpojiet caur muti, ļaujot dzīvības elpai plūst cauri visam ķermenim. Jūs esat mīlēti.

      Tā sēdiet un elpojiet vismaz desmit minūtes. Tad jūsu ķermenis būs nomierinājies un domas skaidras. Koncentrējieties atkal uz sirdi un lūdziet savam Augstākajam Es saskaņot Dievišķā Vīrišķā un Sievišķā enerģijas. Sajūtiet, kā jūsu sirds ekstātiskā eksplozija virzās uz leju, cauri ķermenim uz zemākajām čakrām, uz Zemi līdz pat pašai Zemes zvaigznei. Sajūtieties sazemēti, cieši saistīti ar Zemi. Jūtiet, kā mīlestība plūst no jūsu sirds uz Zemi un atpakaļ  jūsu sirdī.  Ieelpojiet šo mīlestību savā būtnē.

      Izbaudiet  brīnišķīgo mīlestību, sajūtiet Dievišķo klātbūtni. Jūs esat  šajā labvēlībā un burvībā, absolūti ticat, ka Dievišķā Gaisma jūs atbalsta un vada. Tagad sajūtiet savā gaismas ķermenī kanālu cauri visai mugurai un ļaujiet mīlestības enerģijai pacelties pa šo kanālu, cauri sirdij, cauri vainaga čakrai. Tad jūs sajutīsiet, kā aktivizējas čiekurveida dziedzeris gaismas un mīlestības eksplozijā, kā gaisma ceļas augšup un Rozes ziedlapiņas sāk vērties.

    Tā ir visbrīnišķīgākā un ekstātiskākā pieredze, ja jūs esat gatavi saņemt dievišķīgo mīlestību, kas ieplūst caur jūsu sirdi. Jūs sajutīsiet, kā Roze ap jums atveras. Jūs apņems krāsas, jūs sajutīsiet kustību, jo jūsu gara sfēra pārstrukturēsies Svētās Rozes ģeometriskajās formās. Dārgie gaismas bērni, atcerieties, ka jūs esat mīlēti! Šī brīnišķīgā Gaismas Roze būs gara un dvēseles nesējs, kas pacels jūs kosmiskās apziņas augstumos. Rozes - mīlestības zieda atvēršanos Mēs svinam kopā ar jums. Sajūtiet, kā šī pārkārtošanās atver jūs Kosmiskajai  Radīšanai un lielajam Radīšanas Klēpim. Arī jūs sapratīsiet, ka jūsu Dievišķā esence ir vienota ar Dievišķo Gaismas Radīšanu.

         Mīļotie gaismas bērni, tas ir Mana un mana Mīļotā darba mērķis. Mūsu darbs ir veiksmīgs. Šobrīd mēs esam šeit, lai dotu jums šos vienkāršos vārdus, kas uzsāks Grāla kodu liesmas noslēgumu tiem, kuri ir gatavi pieņemt transformāciju, pāreju uz Jaunās Zemes eksistences veidu. Mums ir liels prieks redzēt, kā tuvojas noslēgumam darbs, ko mēs nācām veikt pirms diviem gadu tūkstošiem. Mēs priecājamies, ka noslēdzas daudzu citu darbs, kalpojot Dievišķajam plānam, jūsu evolūcijai un Gaismas Zieda uzplaukšanai.

        Noslēdzot šo meditāciju, ziniet, ka process ir sācies. Elpojiet dziļi un atgriezieties sirds centrā. Vēlreiz dziļi ieelpojiet un atgriezieties atkal savā ķermenī.

       Mīļie, kad šī Roze atvērsies, savā garīgajā sfērā jūs izjutīsiet lielas izmaiņas. Jūs jutīsieties droši, jūs jutīsieties mīlēti, jūs jutīsities vienoti ar Mūsu mīlestību, jūs zināsiet, ka viss ir labi, neskatoties uz to, kam jums nāksies iet cauri. Jūs jutīsiet Gaismu sirdi un baudīsit dzīvi visā tās Dievišķās svētības bagātībā un pārpilnībā. Jūs tiešām esat mājās!

       Taču, kā dārgais ercenģelis norāda, jums jābūt pilnīgā integritātē un patiesībā, lai kas arī šī patiesība nebūtu. Runājiet patiesību un dzīvojiet ar patiesību!”


http://www.starchildglobal.com/

Tulkoja Ruta R.

Pievienots: 2009/11/10