Pati dzīve nāk palīgā

Dž. Krišnamurti

....dzīve ir ļoti savāda. Tajā brīdī , kad jums rodas skaidrība par to, ko gribat darīt, situācija sāk attīstīties. Pati dzīve jums nāk palīgā - kāds draugs ,radinieks, skolotājs vai vecāmamma piedāvā savu atbalstu. Bet, ja baidāties pat mēģināt kaut ko darīt, jo tēvs var jūs izraidīt (jo citi var jūs nesaprast vai nepieņemt J.D.), tad esat zaudējis. Dzīve nekad nenāks palīgā tiem, kuri baiļu dēļ vienkārši pakļaujas kādām prasībām. Ja jūs sakāt: „Tieši to es patiešām gribu darīt, un to es īstenošu,” – tad atklāsiet, ka notiek kaut kas brīnumains. Iespējams, ka jums būs jācieš bads, smagi jānopūlas, toties jūs būsiet pilnvērtīgs cilvēks, nevis kopija. Lūk tāds ir šis brīnums.

Redziet, vairums no mums baidās palikt vieni, ...... Jūs jautājat: „Kas ar mani notiks?” Bet ja nepadosieties, tad varēsiet pārliecināties, ka kaut kas vai kāds jums palīdzēs. Kad pa īstam nostājaties pret masu prasībām, jūs esat indivīds un dzīve nāk jums palīgā.

.....tajā brīdī, kad jūs uzdrīkstaties, jūsos un ap jums kaut kas notiek. Dzīve nāk jums palīgā dažādi. Jums var nepatikt forma, kādā dzīve „atnāk” pie jums (tas var būt trūkums, cīņas, bads utt) ,bet kad jūs „ielūdzat” dzīvi, lietas sāk notikt. .....Pievienots: 2009/10/17