Jaunākās ziņas

2009. gada oktobris        Mēness ir mākslīgs Zemes pavadonis. Tas nav īsts debesu ķermenis. Uz Mēness tumšās puses ir kupolveida struktūras. Tās ir redzamas fotogrāfijās.

        Tumšie citplanētieši sadarbībā ar saviem partneriem uz Zemes ir sen strādājuši uz Mēness, lai kontrolētu visu zinātni un tehnoloģijas, lai turētu cilvēci verdzībā. Viņi ir sadarbojušies ar slepeno Valdību, lai dažādos veidos kontrolētu Zemes iedzīvotāju prātu. Tagad tam pienācis gals.

        Tiks izveidots jauns Mēness papildus jau esošajam. Tas būs īsts debesu ķermenis, kuru ar galaktikas zemes veidošanas tehnoloģijām izveidos no asteroīdu jostas daļiņām.

       Vecais Mēness paliks tāds, kāds tas ir ar dažiem pārveidojumiem. Visi  negatīvie citplanētieši tiks atmaskoti un padzīti  no Mēness virsmas.


       METATRONS.

       „Kad negatīvie citplanētieši tiks padzīti, negatīvā programmēšana beigsies. Ar jaunradīto, otro Mēnesi iestāsies fāzu balanss un sievietēm vairs nevajadzēs mēnešreizes.

       . . . Kad anunaki ievietoja implantus kritušajā cilvēku rasē, to mērķis bija  bloķēt  jebkādus sakarus ar Avotu un līdzradīšanu. Viņi centās radīt vergus, kam būtu pēc iespējas mazāks savienojums ar Avotu, neiznīcinot tos pilnībā. Implantus neievietoja 2. čakras līmenī. Tā saglabājās seksuālā tieksme un spēja sajust svētlaimi caur orgasmu. Piedevām, no Mēness nāca mākslīga pulsācija, kas radīja sievietēm 28 dienu ciklu. Mērķis bija iegūt cilvēkus, kuri alka pēc iespējas vairāk kontaktēties caur 2. čakru, lai vairotos.

     Jaunais Mēness balansēs augšanas ciklus, radīs mierīgu emocionālo vidi uz planētas un pilnībā novērsīs dzīvniecisku vajadzību dzemdēt bērnus. Norma būs, ka dzīvību bērnam dos no Gaismas valstības. Bērnus pasaulē būs spējīgi radīt visu vecumu pāri. Ikviens bērns uz Zemes nāks gaidīts un mīlēts.”


       ARIANA NO ANDROMEDAS.

      „Mēs pieliksim koordinētas pūles, lai notīrītu Mēnesi. Piedalīsies Galaktikas federācijas komanda, kura sastāvēs no Anrodomedas, Sietiņa zvaigznāja, Arktura u.c. pārstāvjiem. Viņi novāks renegātu stacijas, neitralizēs negatīvo kodēšanu un veiks citus darbus uz Mēness. Tas notiks ap 4. Oktobra pilnmēnesi. Sāksies pārmaiņas. Šis izmaiņas var atkal skart jūras, var sākties vairāk plūdu, nopietnas, vērā ņemamas izmaiņas jūras dibenā. Pēc tam varēs pārprogrammēt Zemes ass novirzes. Varam sagaidīt, ka līdz ar velves izmaiņām sāksies polu ledus kušana. Ūdens uz Zemes  tiks pārdalīts. Tuksnešu rajoniem pieplūdīs pietiekams ūdens daudzums. Visur uz zemes būs mērens klimats. Visas izmaiņas notiks 2 – 3 gadu laikā.”


     Kad jūs dodat pozitīvu enerģiju Zemei, tā pārveidojas, procesi norit gludāk, ar vismazākajiem zaudējumiem. Nebūs katastrofisku Zemes izmaiņu. Zemes izmaiņām jābeidzas mierīgi. Nepieciešamā tektonisko plātņu sakārtošana jūras dibenā, kalnos, izmaiņas Zemes režģi un elektromagnētiskajā jonu laukā minimāli traucēs ikdienas dzīvi uz Zemes.”

    ..Uz Mēness  NASA šobrīd strādā kopā ar Galaktikas Federāciju. Nav nekādu bumbu. Nav raķešu.  Nav nekādu sprāgstvielu. Galaktikas Federācija demontē Oriona priekšposteni. ... tiek iznīcinātas datoru sistēmas, komunikācijas, ostas, ieejas vārti un sanāksmju vietas. Tas viss pieder vecajai laika līnijai, kura nevar vairs turpināties....

     Jūs varēsiet redzēt teleskopos gaismas eksploziju, kad notiks pati iznīcināšana. Ir aprakstīts, ka sekos otrais trauks, kas savāc „ledus paraugus”. Tā ir vistīrākā dezinformācija. Otrais trauks savāks daļiņas un  droši izvadīs  no atmosfēras.

      ... lai radītu mums īsto Mēnesi no asteroīdu jostas daļiņām ir vajadzīgi 2 – 3 gadi, iespējams šinī laikā tiks radīts arī otrs īstais Mēness un noārdīta  Oriona sintētiskā mēnešveidīgā stacija, kas šobrīd kalpo par mūsu vienīgo Mēnesi.

      Piedevām ir jāinstalē korekcijas aprīkojums, lai varētu iztaisnot planētas ass novirzes un lai iegūtu pilnībā sabalansētu magnētiski kristālisko kodola Mēness sistēmu, kas izbeigtu sieviešu ciklus un vecās laika līnijas fiziskās dzimšanas procesu un lai būtu iespējama dvīņu sirds/dvīņu liesmas jauna dvēseļu komunikācija un precipitācija.


Marks Hubers  http://group.yahoo.com/group/MarkHuber_GRT_Intel

Tulkoja Ruta R.


Pievienots: 2009/10/11