Tuvākie notikumi.


21.07.2009  Diena pirms Saules aptumsuma. Tā iezīmēs robežu, kad dualitātei uz Zemes vairs nebūs varas. Mēs varēsim  brīvāk iemiesot savus sapņus. Būs vieglāk novērst attiecību sarežģījumus. Iestāsies līdzsvars starp Dievišķo Sievišķo un Dievišķo Vīrišķo, starp sievietēm un vīriešiem, matēriju un garu, iekšējo un ārējo, augstāko un zemāko.


22.07.2009 ( 05:36 ) Pilns Saules aptumsums ( 6’) –  11:11 diena. No šīs dienas Dievišķā Sievišķā Kristus apziņa tiks iekodēta kolektīvajā apziņā un nepieļaus veco, piesārņoto ceļu turpināšanos uz Zemes. Atvērsies jaunā Lemūrijas laika līnija.

     Saule un Mēness šajā brīdī veido ceļu, portālu, kas savieno mūs ar mūsu dvēseles dievišķo gaismu. Mēs varam apzināties, kas patiesībā esam. Aptumsums kliedē neziņas miglu. Kolektīva atmošanās.

     Gatavojieties saņemt lielāko dāvanu savā dzīvē. Viss ir iespējams – mīlestība, prieks, ekstāze un dievišķīgās vienotības miers. Gatavojieties pieņemt un apzināties savu  dievišķīgumu. Atslēga ir godīgums sirdī. Kas ir tas, ko jūs patiešām mīlat?

     Piedošana atver vienotības vārtus. Pirms aptumsuma ir jācenšas piedot visiem un attīrīt savu pagātni. Ir svarīgi arī attīrīties no bailēm – ieraudzīt tās un atpazīt, atrast ceļus, kā no bailēm atbrīvoties. Lūdziet palīgā Visuma dievišķās enerģijas, Zemes māti.

     Mēs radām jaunu Zemi jaunā vibrāciju harmonijā, mīlestībā, priekā, mierā, dievišķīgumā, svētā vienotībā.


 23.07.2009  Lauvas vārtu atvēršanās – planētas un katras iemiesotas dvēseles Dvīņu liesmas aktivācija. Lauvas vārti ir durvis uz nebeidzamu mīlestību.

     Pēc Lauvas vārtu atvēršanās ir laiks nomainīt Gizas piramīdas virsotnes akneni. Tas savienos visus Zvaigžņu vārtus, sākot ar Sīriusu, visām piramīdām, zikuratiem un portāliem uz Zemes. Atvērsies iespēja tikties, apvienoties ar Dvīņu liesmām no Mājām.

    Pēc Lauvas vārtu atvēršanās enerģija no Alciones un Lielās Centrālās Saules pulsēs tieši uz Zemi, nesot Gaismas enerģiju. Sāksies jaunā Lemūrijas laika līnija uz Zemes. Dzīvē ienāks jaunais – izmainīsies valdības, politika, bankas, ekonomika, dvēseles. Viss uz Zemes saņems jaunu varavīksnes enerģiju. Ir pienācis laiks mieram.


Pēc materiāliem www.estaryia.comhttp://groups.yahoo.com/group/GRT-News/

Materiālu publicēšanai sagatavoja Ruta R.


Pievienots: 2009/07/19