7. jūlijā, pilnmēnesī notiks Kosmiskā atvēršanās.

Jauna vēstule no Sanandas.

      Sananda: ejiet dabā, praktizējiet prieku un pateicību.

      Mīļotie Gaismas darbinieki!

      Es šodien gribu runāt ar jums par dažu tuvāko dienu enerģijām.7. jūlijā, pilnmēnesī notiks Kosmiskā atvēršanās, ieplūdīs tik augstas frekvences kosmiskās enerģijas, kādas virs Zemes līdz šim nav bijušas, un katrs ir aicināts sagatavoties, katru dienu pēc iespējas paaugstinot savas vibrācijas. Enerģijas var saņemt tās pieprasot, mani dārgie, un, ja jūs vēlaties tikt aktivizēti ar turpmākajiem Gaismas kodiem un Gaismas paketēm, DNS aktivizāciju, tad lūdziet un jūs to saņemsiet.

    Pilnmēness būs 7. jūlijā, bet enerģijas daudziem no jums ir jau pieteikušas savu klātbūtni. Šīs apmēram divas nedēļas būs ļoti intensīvs laiks. Šis būs laiks, kad varēsiet pārliecināties, cik ļoti jūs esat saistīti ar Dabu, ejiet ārā, cik vien iespējams, sēdiet pie koku ģimenes, koku ģimene spēj paņemt nevajadzīgās enerģijas, attīrīt, harmonizēt un balansēt tās, atdot  balansētās enerģijas atpakaļ saviem cilvēcīgajiem līdziniekiem.

    Dzīvot cilvēku ķermenī šobrīd ir ļoti aizraujoši, taču tas ir arī izaicinājumu pilns laiks, un mēs jūs iedrošinām, mīļotie Gaismas darbinieki, lai jūs būtu maigi un labi pret sevi un citiem. Centieties kultivēt prieka un pateicības jūtas, cik vien tas iespējams, lai jūs varētu saņemt 100 procentus no šobrīd piedāvātās enerģijas, citādi, dārgie, jūs saņemsiet vienīgi tik, cik spēsiet integrēt un asimilēt šajā laikā. Neaizmirstiet katru dienu palūgt jums pienākošos lejupielādēto enerģiju un tā tiks jums dota, pēc iespējas atvieglojot tās saņemšanu.

     Lai pēc iespējas lietderīgāk izmantotu šīs divas nedēļas, līdz Saules aptumsums aizvērs  Kosmiskās durvis, ir svarīgi, lai jūs VĒLĒTOS saņemt labumu no šīm enerģijām, un tas jums tiks dots, jums tikai jāizsaka vēlēšanās. Ieiešana sevī, palikšana mierā ir vēl viens ļoti svarīgs veids, kas ļaus jums labāk asimilēt un integrēt šīs Jaunās enerģijas. Daudziem no jums šīs enerģijas palīdzēs atcerēties. Cītīgi ievērojiet ikdienas higiēnu, tīriet sevi no iekšas un no ārpuses. Dzeriet tīru ūdeni vismaz divus litrus katru dienu, dažreiz prasīsies pat vairāk, jo jums būs jāpārstrādā enerģijas. Ēdiet cik vien iespējams tīru ēdienu, lai sagatavotos pēc iespējas vieglākai un ērtākai šo enerģiju integrācijai.

     Sajūtiet Kristus Zelta Gaismu, tās sfēru savā sirds čakrā pēc iespējas labāk to vizualizējot un ziniet, ka tādā veidā jūs noenkurojiet Kristus Apziņu savās sirdīs, un šī apziņa augs un pletīsies. Daudzi no jums jau ir ar Kristus Apziņu sirdīs. Daudzi no jums jau ir attīrījuši domas un ķermeņus, motivācijas un vēlmes. Daudzi jau ir gatavi nākamajam solim, nākošajai fāzei un šī nākošā fāze drīz kļūs redzama ne tikai Gaismas darbiniekiem, bet visai Cilvēcei. Lielās atmošanās laiks ir klāt.

   Esiet mierīgi, mani dārgie! Praktizējiet mieru un centrējieties savā Būtnē! Ziniet, ka katrs no jums ir bezgala mīlēts.

   Es Esmu Sananda.


Vēstījumu saņēma Marlene Svetlišofa

www.therainbowscribe.com  Publicēšanai sagatavoja Ruta R.

Pievienots: 2009/07/07