AICINĀJUMS

Apvienosimies 28. februārī plkst.11.11 – 12.12 kopīgā meditācijā par Latvijas nākotni!

Mums nav tāda prezidenta, kurš varētu aicināt tautu uz kopīgu lūgšanu, tad darīsim to paši – neatkarīgi no etniskās izcelsmes vietas, nacionalitātes, reliģiskās pārliecības, izglītības līmeņa, vecuma utt. Ir pilnīgi vienalga vai jūs esat darba vietā, slēpošanas trasē vai kopā ar ģimeni pie pusdienu galda. Pieaugušie – noteikti iesaistiet savus bērnus, arī vismazākos, lai viņi padomā par to, ka Latvijā visi ir smaidīgi, draudzīgi un izpalīdzīgi. Šobrīd esošie bērni pieder pie 6 un augstākām rasēm, tāpēc tādu bērnu labās domas dažkārt ir daudz jaudīgākas par noguruša un pazemota pensionāra domām. Neatkarīgi no tā cik stipras ir katra domas – saliksim 28.februārī visas domas kopā vienā sapnī par Latvijas rītdienu. Šajā rītdienā būs jādzīvo tev un man, taviem un maniem bērniem un mazbērniem, tad radīsim to kopā! Mums Urantijā šajā sakarā būs meditācija, taču pats pasākums sāksies 28.februārī 10.00. Esiet gaidīti pie mums, lai Latvijas egregora pozitīvā daļa kļūst 100% (100/0).

Ja dažādu apstākļu dēļ nevarēsiet ierasties un būt kopā ar mums mūsu vadītajā meditācijā, tad lūdzieties tur, kur esat. Lūgšanas laikā veiksmīgākam rezultātam varat pieturēties pie šādiem pamatprincipiem:

1.   Pārtrauciet jebkuru citu nodarbošanos (ēšanu, TV skatīšanos, mājas uzkopšanu, automašīnas vadīšanu utt.).

2.   Sazemējaties (ieraugiet kā no Centrālās Saules, kas atrodas ārpus mūsu Visuma robežām Centrālajā Visumā uz planētu Zeme plūst Gaismas Ēras enerģija – sudraboti zeltīta ar baltās krāsas starojumu; sasniedz Zemes līmeni un ieplūst jūsu ķermenī caur avotiņu, pa mugurkaulu plūst uz leju piepildot visu ķermeni ar sudraboti zeltītu enerģiju, plūst pa kājām uz leju un caur jums turpina plūst uz Zemes centru. Savukārt no Zemes Centra enerģija ceļās augšā pa to pašu ceļu caur jums uz Centrālo Visumu. Jūs esat kā antena Gaismas, Mīlestības un Harmonijas enerģiju plūsmai, jūs izstarojat šo enerģiju ap sevi).

3.   Vizualizējiet vai skaļi izsakiet savu vēlmi par nākotni (izdomājiet kādai jāizskatās Latvijai nākotnē. Piem., bagātīga raža rūpīgi apstrādātajos laukos; cilvēki mierīgi, veselīgi, izglītoti, mīloši un mīlēti, strādīgi, godīgi, gaismu un mīlestību izstarojoši. Visiem cilvēkiem ir darbs, kas sagādā viņiem gandarījumu; cilvēki ir materiāli nodrošināti, Latvijā ir tikai dvēseliski veseli cilvēki, tāpēc nav mantkārības, alkatības un vardarbības. Valsts pārvaldes funkcijas veic neliels cilvēku skaits, kas pēc būtības ir profesionāļi un labi orientējās sabiedrības un kosmiskajos likumos. Šādā Latvijā vislaimīgākie ir bērni – viņi ir zinātkāri, radoši, darbīgi, pozitīvi orientēti uz sadarbību. Veselības aprūpes prioritāte ir profilakse, tāpēc nav slimu cilvēku un nav arī cilvēku iznīcinošās farmācijas mafijas.

Ģimenes ir stabilas, stipras un katram bērnam viņa nākotni palīdz veidot tētis, mamma un vecvecāki. Laimīga un ziedoša tauta utt. Visus savus nodomus izsakiet pozitīvās afirmācijas veidā un tagadnes formā.)

4.   Palūdziet un dodiet atļauju Gaismas Ēras enerģijai būt jūsos un jūsu mīļajos un tuvajos vienmēr. Palūdziet lai šī enerģija pasargā jūs un visus planētas iedzīvotājus no ciešanām.

5.   Pateicieties visiem Gaismas un Mīlestības Spēkiem, visiem gan redzamajā gan netveramajā matērijā. Palūdziet, lai viņi jūsu sapni un ieceres realizē tā, kā jūs vēlaties, izsakot nodomu: „Lai notiek tā un vēl labāk”.

Pēc lūgšanas/meditācijas uzsmaidiet pasaulei, kuru mēs veidojam ar savu dvēseles viedumu un sirds mīlestību.

 

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

 

(vairāk varat lasīt sadaļā: saruna ar lasītāju – 55 saruna http://www.urantija.lv/lv/publikacijas/publikacijas/127/)Pievienots: 2009/02/11