Savienošanās ar Sargeņģeli. Seminārs - prakse12. martā plkst. 11.00 – 16.00
Siguldā, Pulkveža Brieža ielā 49

Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus ir kāda enerģija, kura palīdz, vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu Sargeņģeļi.

Sargeņģeļi ir tie, kas seko līdzi no dzimšanas un apzinīgi pilda savu uzdevumu - rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni vēl vairāk nostiprināt.

Tie ir tikai septiņi soļi - noticēt, uzrunāt, uzklausīt, sadzirdēt, secināt, rīkoties un pateikties, kas palīdz ieiet smalkajā Eņģeļu pasaulē. Šī pasaule ir tepat mums blakus - rokas stiepiena attālumā. Caur apzinātu vēlēšanos tajā būt un ar Eņģeļiem sadarboties, dzīvē ienāk pozitīvas pārmaiņas. Šī sadarbība ar Eņģeļiem ir kā prakse, kas veicama regulāri, un līdz ar to tā sniedz pavisam jaunu apzināšanās iespēju.

Seminārā saņemsim praktisku pieredzi par to, kā, esot Eņģeļu Gaismas enerģijās, viegli un vienkārši veidot savu pasauli tādu, kādu paši vēlamies, kā būt veselam un laimīgam, mīlošam un mīlētam, veiksmīgam un bagātam. Runāsim par to, kā padarīt savu dzīvi par radošu procesu un līdz ar to uzņemties atbildību par visu, kas ar mums notiek, ir noticis un notiks.

Meditācijā Tikšanās ar Sargeņģeli savienosimies ar vibrācijām, kas ievedīs smalkajā Eņģeļu pasaulē . Meditācijas rezultātā pāreja un kontakts ar Eņģeļu gaismu kļūst vieglāks un vienkāršāks. Līdz ar to var sākt veidoties stabila enerģijas plūsma jeb kanāls, kas ir kā tieša saikne ar Eņģeļu pasauli un Dievu.

Noslēgumā katrs saņemsim vēstījumu no sava Sargeņģeļa.

Semināru vada: Maija Kadiķe - Eņģeļu praktiķe, grāmatu "Eņģeļu lūgšanas" un "Eņģeļu dārzā" autore.

Laiks: 11:00 - 16: 00
Dalība: 20 Eiro
Pieteikšanās obligāta: 28 377 310 


Pievienots: 2016/03/07