Starptautisko vasaras nometni - VESELOKASE 2015

World Professional Healers and Psychics League (WPHPL) un Dziedniecības centrs ,,Akvilona”
rīko Starptautisko vasaras nometni - VESELOKASE 2015

Jūs esat sirsnīgi aicināti piedalīties Otrajā Starptautiskajā vasaras nometnē - VESELOKASE 2015! Tā notiks 2015.gada17.-19. jūlijā. Pasākuma vieta pašlaik tiek konkretizēta.
Šī projekta mērķis  - tuvināt Cilvēku Dabai, vienot veselīgā dzīvesveida entuziastus, seno tradīciju un mūsdienu metodoloģiju piekritējus, dažādu atveseļošanās koncepciju, virzienu un skolu pārstāvjus: dziedniecībā, reiki, filosofijā, jogā, mākslas terapijā, cigun, ekoloģijā u.c. Ielūdzam mūsu pulkā ikvienu: profesionāļi lai dalās savā unikālajā dzīves pieredzē un prasmēs, bet visiem interesentiem tiks dota praktiska iespēja ne tikai ar to visu iepazīties, bet arī reāli izbaudīt un apgūt. Un kopsummā katrs dalībnieks ar savu artavu palīdzēs izveidot vienotu VESELOKASI!
Tāpēc pasākums arī nosaukts – VESELOKASE! Jo šeit atradīsies vieta katram, kurš zina un/vai vēlas uzzināt, kā var atjaunot, uzturēt un vairot pašu galveno bagātību – mūsu sabiedrības un tās biedru Veselību. Ideja apkopot un sistematizēt visu būtiskāko, kas veicina Gara, Dvēseles un Miesas Veseluma uzturēšanu, nav jauna, taču cilvēku prātos, acīs un ausīs ilgus gadus nezin kāpēc tika iepotēts kāds cits, diezgan destruktīvs, termins – SLIMOKASE... Mums tas vienmēr licies pilnīgi pretdabiski, tādēļ savstarpējā saskarsmē mūsu VESELOKASES teritorijā kategoriski nebūs ieteicams lietot sekojošus vārdus: slimība, vecums, krīze, diagnoze ut.t.
Ja Jūs vēlaties nometnē piedalīties ar savu lekciju, semināru vai darbnīcu, utt.,lūdzam nosūtīt mums īsu aprakstu prezentācijas veidā,kā arī informāciju par sevi (vēlams pievienot foto, kas tiks publicēta mūsu mājas lapā).

Informācija:
Dziedniecības centrā „AKVILONA” Tērbatas ielā 49/51- 1
 (durvju kods - 1), Rīgā.
Tālr.: +371-67275910; mob.: +371-29489221; +371-29196664,
akvilona@inbox.lv
http://www.akvilona.lv

Pievienots: 2015/06/10