Mācība par karmas nonākšanu gada beigās


Daudzu svarīgu Mācību vidū, ko dod Valdoņi, īpaša vieta ir Mācībai par karmas nonākšanu gada beigās. Dažas no šīs Mācības tēzēm atrodamas šajos citātos no Valdoņu vēstījumiem. 

Iemīļotais Kuthumi 2005. gada 19. decembrī
ES ESMU atnācis, lai dotu jums Mācību par to, kādai jābūt jūsu attieksmei pret to karmu, kas nāk pār jums gada beigās. Kas tā ir par karmu, un kā jums izturēties pret to. 
Jūs zināt, ka jūsu četri zemākie ķermeņi satur enerģētiskos ierakstus par tām nepareizajām, nekrietnajām, nedievišķīgajām darbībām, ko jūs kaut kad esat izdarījuši šajā vai iepriekšējās dzīvēs. Tie var būt arī ieraksti par pastāvīgiem negatīviem stāvokļiem, kuri pavadījuši jūs pagātnē un no kuriem jūs vēl neesat varējuši atbrīvoties tagadnē. 
Jūs zināt par karmu, kas atgriežas pie jums. Jūs zināt par to karmu, kas saskaņā ar Likumu par kosmiskajiem cikliem aktivizējas jūsu aurā un nostājas jūsu priekšā kādas situācijas, jūtu vai nekvalitatīva apziņas stāvokļa veidā. Šī karmas atgriešanās notiek pastāvīgi un pakāpeniski gada laikā. Kad beidzas gada cikls, jūsu sastopaties ar mazliet citādu situāciju. Var būt tā, ka to karmu, kas atbilstoši Kosmiskajam Likumam atgriezās pie jums gada laikā, jūs neesat atstrādājuši tā kā tas bija nepieciešams no Likuma viedokļa. Iedomājieties, ka arī citi cilvēki atvēlētā gada cikla laikā nespēja vajadzīgajā mērā atstrādāt savu karmu ar pareizām izvēlēm, lūgšanām vai labu rīcību. 
Tādā gadījumā gada beigās notiek karmas pārpalikumu uzkrāšanās, kas gulst pār cilvēci un ir gatava izpausties dažādu cilvēcei raksturīgu situāciju veidā: kā slimības, depresija, bads vai dažādas stihiskas nelaimes un dabas katastrofas. 
Jebkurā gadījumā gada beigās jūs pat pēc savas iekšējās pašsajūtas varat saprast, ka izjūtat kaut kādu palielinātu smagumu. Tā arī ir tā papildu karmiskā nasta, kas gulstas uz cilvēci kā netransmutēta negatīva enerģija. 
Tāpēc ir tik svarīgi gada beigās ievērot paaugstinātu apziņas disciplīnu. Ļoti derīgi ir jebkādi apzināti ierobežojumi, ko jūs sev uzliekat: gavēšana, klusēšana, lūgšanas vai tie upuri, ko jūs varat nolikt uz kalpošanas altāra kā palīdzību trūkumcietējiem un dzīves pabērniem. 
Tādā gadījumā jūs radāt papildu labo karmu, kas ārkārtējā gadījumā var tikt izlietota stāvokļa līdzsvarošanai uz planētas kopumā.
<...>
... kataklizmu varbūtība pieaug gada beigās. Tāpēc jums neatlaidīgi tiek ieteikts apzinīgāk pievērsties jūsu garīgajām praksēm, lūgšanām un meditācijām tieši gada beigās.
<...>
Nedomājiet par citiem, domājiet par sevi. Par to, kā jūs personīgi esat spējīgi mīkstināt savu karmu, savas ģimenes karmu un savas valsts un planētas karmu. 
Jūs varat nesaprast visas detaļas, kā darbojas šis universālais Likums, bet vispārīgos priekšstatus par šo Likumu ir nepieciešams apzināties un pastāstīt tiem, kas vēl nepazīst Karmas Likumu. Tāpēc, ka, jo vairāk cilvēku zinās par šo universālo Likumu, jo lielāka varbūtība, ka viņi savā dzīvē izsargāsies rīkoties nosodāmi.
Kad karma uzkrājas, tad visbiežāk jūs nevarat konstatēt cēloņu un seku sakarību starp jūsu darbībām un to sekām, kas jums izraisa dažādas nelaimes un slimības. Jūs izsaucaties: „Par ko, Dievs?!”, nevis ar pazemību pieņemat visu, ko Dievs jums sūta. 
Ticiet, Dievs ir ļoti žēlsirdīgs. Tā karma, ko jūs esat uzkrājuši, nonāk pār jums pa visvieglāko no iespējamajiem ceļiem. 
 Ja jums būtu iespējams saprast, par kādu rīcību jūs nesat to vai citu karmisko nastu, tad jūs pateiktos Dievam, ka viņš tik žēlsirdīgi atļāvis jums atstrādāt jūsu pašu radīto. 
Ir vairāki veidi, kā atstrādāt karmu. 
Pirmais veids ir vispār neradīt karmu. 
Otrais veids ir atstrādāt karmu ar savām pareizajām izvēlēm. 
Trešais veids – atstrādāt karmu ar pazemību tās situācijas priekšā, kurā jūs nokļūstat. 
Un, beidzot, jūs varat mīkstināt karmisko slogu ar lūgšanu un nožēlu. 
Lūk, to mēs arī ierosinām jums pastiprināti darīt atlikušajā laikā līdz šī gada beigām.

Gautama Buda 2006. gada 25. decembrī
... es esmu gatavs dot jums nelielu informāciju, kas palīdzēs jums orientēties tajā situācijā, kāda patlaban ir uz planētas. Runa ir par negatīvo vibrāciju līmeņa katastrofālo palielināšanos gada beigās. 
Ļoti daudzi cilvēki izjūt depresiju, un ļoti daudzi cilvēki pavada Ziemassvētkus un Jaunā gada svētkus ļoti zemā vibrāciju līmenī, lietojot alkoholu un nodarbojoties ar citām nederīgām un necienīgām lietām. Tas viss rada papildus planētas karmas daudzumu, kas var izraisīt lielas nelaimes dažos kontinentos. Tādēļ kā vienmēr gada beigās es vēršos pie jums ar lūgumu nosargāt līdzsvaru vispirms sevī un veltīt pēc iespējas vairāk pūļu planētas karmas un savas valsts karmas līdzsvarošanai. Ja jūs jūtat tādu iekšēju nepieciešamību, tad jūs varētu katru atlikušo dienu līdz šī gada beigām veltīt savai lūgšanu praksei ar divkāršu un trīskāršu spēku. Nekautrējieties pat atprasīties no darba, lai pastrādātu planētas Zeme labā mājās, vienatnē vai kopā ar domubiedru grupu. Lasiet rozārijus, lasiet citas lūgšanas vai nododieties meditācijai. Sūtiet savu Mīlestību un Pateicību Zemei. Iztēlojieties Māti Zemi kā dzīvu būtni, kas ļauj jums dzīvot un attīstīties, rūpējas par jums. Sūtiet savu Mīlestību Zemei un tiem elementāļiem, kas apkalpo cilvēces evolūciju uz Zemes. 
Katru reizi gada beigās mēs lūdzam jums papildu enerģiju, ko jūs spējat mums dot, un tas savukārt ļaus mums līdzsvarot situāciju uz planētas un izvairīties no daudzām kataklizmām.

Sanats Kumara 2006. gada 20. decembrī
... tuvojas gada vistumšākais un sarežģītākais laiks. Tas ir jaunā gada, jaunās dienas priekšvakars. Bet tieši pirms rītausmas nakts ir tik tumša kā nekad. Un tāpēc gan jūsu apkārtnē, gan no jūsu apziņas celsies pagātnes rēgi, jūsu agrāko pārrēķināšanos un kļūdu rēgi neatstrādāto enerģiju veidā. Šīs enerģijas vilks jūs nost no Ceļa. Un jums būs vajadzīga visa jūsu gribas piepūle, lai neuzķertos uz šo pagātnes enerģiju makšķeres un tiektos uz jaunu dienu! 
Jums ir ļoti sarežģīti noticēt, ka tas, par ko es tagad runāju, jums ir ļoti svarīgs un aktuāls. Ticiet man! Ne svētku rosīšanās un burzma ir tas, kam jums jāvelta uzmanība, bet gan klusas pārdomas pie iedegtas sveces par to, kas jums ir jāizdara un kā novērst šķēršļus, kas jums traucē izpildīt jūsu uzdevumu. Nemeklējiet šos šķēršļus ārpus sevis. Analizējiet savu līdzšinējo dzīves ceļu un centieties saprast, kas jūsos pašos traucē jums un liek šķēršļus jūsu virzībai Ceļā.


http://www.sirius-riga.lv/
Tulkoja Lauma Ērgle


Pievienots: 2014/12/05