Pavasara svinēšana Daugavas krastā


Aicinām visus nosvinēt pavasari kopā- svētdien, 25.maijā, Ķeguma “Puduros”

Esiet mīļi gaidīti kopā ar bērniem lieliski pavadīt maija pēdējo svētdienu – satikties vienam ar otru, priecāties, dziedāt, iet rotaļās un uzzināt daudz jaunu, brīnišķīgu lietu un vietu, ko Mistēriju komanda ir sagatavojusi jūsu ģimenei.

Svinēšanas programmā:
*  Kopīgā rotaļa un pasākuma iedziedāšana ar muzikālo un kuplo Vītolu ģimeni.
*   Mandalu valdzinošais spēks un skaistums.

 Armēņu mākslinieka Vazgena Stepanjana Mandalu grāmatas prezentācija un meistarklase.  Mīlot Latviju un cienot mūsu senču mantojumu, autors ir radījis arī mandalas ar baltu zīmēm un veltījis tām īpašu vietu savā jaunajā grāmatā.

Meistarklasē Vazgens Stepanjans stāstīs par mandalu zīmēšanas pamatprincipiem,  to nozīmi, kopīgi mācīsimies zīmēt katrs savu mandalu vai arī izkrāsot kādu brīnišķīgu manadalu no jaunās grāmatas.  Pasākuma laikā intersentiem būs iespējams arī pasūtīt pie mākslinieka savu personīgo mandalu.....

*  Sakrālie ceļojumi - citāda ceļošanas pieredze.

Intas Blūmas stāsts par sakrālo ceļojumu būtību, to vienreizīgumu un unikalitāti, par pavasara un rudens ceļojumiem uz Kaukāzu - Armēniju un Gruziju. Savās sajūtās par braucienu ar pavisam svaigiem  iespaidiem un piedzīvojumiem ar jums dalīsies pavasara Kaukāza grupas dalībnieki. Vizuālajam priekštatam esam sagatavojuši jums fotogrāfiju un filmas prezentēšanu uz lielā ekrāna. 

*  Kristas un Kristapa studija bērniem.

Studijas vadītāji Krista Vītola un Kristaps Šeļegovskis ikgadu organizē un vada pasākumus bērniem un šoreiz viņi iepazīstinās jūs ar šīs vasaras un rudens pasākumu programmu:

- vairāku dienu vasaras semināru bērniem pie jūras;

- rudens bērnu jogas un meditācijas nodarbībām;

-  Capoeira nodarbībām bērniem. Brazīlijas izcelsmes cīņas māksla Capoeira ietver sevī mūziku, deju un dzīves filozofiju, tādējādi ļauj pilnveidot ķermeni un garu.

  *Capoeira šovs- “Saldajam ēdienam” Krista un Kristaps ir sarūpējuši jums Capoeira priekšnesumu lielāka priekštata gūšanai par šīs skaistās cīņas mākslas būtību....  

 Pasākuma programmai šoreiz ir informatīvs raksturs - neesam noteikuši konkrētu laika ierobežojumu katrai augstāk minētajai programmas daļai, lai mēs kopīgi ļautos brīvai improvizācijai, ja kāda no dotajām tēmām jums prasīs ilgāku laiku pakavēties pie tās.

Ierašanās no 14.30, programma līdz plkst. 18.00.

Mistēriju Pavasara svinēšana ir bezmaksas - kā jau svinībās pienākas.....

Mazs lūgums - paņemiet līdzi savu krūzīti -  būsim priecīgi jūs pacienāt ar tēju.

Ņemiet līdzi sev nepieciešamās lietas ģimenes lieliskai kopābūšanas laika pavadīšanai - vai tās būtu piknika lietas, ēdiens grillēšanai, uzkodas, vai sporta piederumi - bumba,  badmintons, vai lecamaukla - atpūtas kompleksā “Puduri” ir vairāki grilli, galdi ar soliem piknikam un plaša teritorija atpūtai un sporta spēlēm.  Nevienam nebūs garlaicīgi, pat makšķerēšana šeit ir iespējama....

Mistēriju komandas vārdā- Kristīne
Tālrunis uzziņām: 29347111
Kā nokļūt: http://www.kegumapuduri.lv/kontakti.html
Vairāk informācijas: http://http://sirdscels.blogspot.com/p/misterijas.html


Pievienots: 2014/05/16