Sievišķā enerģija tuvplānā4.aprīlī, plkst. 18.00 Vecpilsētas ielā 19

Mēs bieži dzirdam- vīrišķā enerģija, sievišķā enerģija... Kamēr garīgie avoti stāsta par to, ka enerģija ir viena. Viss visapkārt ir enerģija. Tā ir apkārt mums, mūsos iekšā, ēdienā, ūdenī, mūzikā, krāsās, dabā... Tomēr sajūtam mēs to atšķirīgi. Jo enerģija var būt atšķirīgs spēks, daudzums un kvalitāte. Un mēs paši varam izlaist kādu enerģiju caur mums, piešķirot tai citas īpašības, transformējot to. Mūsu ķermenis visu laiku atrodas mijiedarbībā ar visām apkārt esošajām enerģijām, uzņem tās un atdod, neatkarīgi, apzināmies to vai nē.

Jaņ(vīrišķās) un Iņ(sievišķās) enerģijas īpašības ir būtiski atšķirīgas.

Vīrietis virza un aizstāv sievieti, sieviete piepilda viņu ar spēku un enerģiju. Bez šīs mijiedarbības ar sievieti, vīrietis ir tā ‘’izžūst’’, kļūst tukšs, agresīvs, noslēgts, cinisks. Turpretī sieviete bez vīrieša zaudē virzienu savai dzīvei, iestieg un var krist depresijā.

Bieži vien pietiek tikai ar šo enerģētisko atšķirību izpratni, lai varētu sākt izstarot to enerģiju, kas liks vīriešiem atsaukties.

Parasti ir divu tipu sievietes: tās, kuras meklē vīrieti, un tās, kuras gaida. Pie kura tipa piederi tu? Abos gadījumos tavu domu un vēlmju enerģija ir vērsta, kurā virzienā? Pareizi, vīriešu.

Bet, uz ko vīrieši ‘’uzķeras’’? Kas viņus piesaista? Enerģija... Tātad mums ir jāiemācās vērst savu enerģiju pašām uz sevi, lai varētu to vienkārši izstarot. Uz šo izstarojumu, tad vīrieši arī pavilksies...

Kā izprast šīs enerģijas, atpazīt savus uzvedības modeļus un iemācīties rīkoties pašai ar savu enerģiju, to mācīsimies seminārā.

Runās par šādiem jautājumiem:

  • Kas ir sievišķība un, kā tas ir saistīts ar enerģijām?
  • Sievietes enerģijas kvalitāte un enerģijas avoti.
  • Ķermeniskās un enerģētiskās praktikas- kā atgūt savu spēku.
  • Iņ un Jaņ enerģiju mijiedarbības noslēpums, jeb kā tas tika sākotnēji ieplānots.
  • Sievietes un vīrieša seksuālās aktivitātes un enerģētiskā potenciāla cikli. Kāpēc vīriešiem pēc 40 patīk jauniņās, un kā saglabāt skaistumu un jaunību pēc iespējas ilgāk.
  • Kā mūsu radošās spējas ir saistītas ar enerģētisko potenciālu.
  • Kas ir seksuālā enerģija no garīgā un fiziskā viedokļa?

Un vēl citu jautājumi par šo tēmu (kur straume mūs ienesīs :))

Semināra ilgums ~4 stundas. Dalība  20 Eur
Pieteikties, sūtot epastu, vai sms (omnia@omnia.lv, 27037878), norādot semināru, vārdu, uzvārdu un tālr.nr.!


Pievienots: 2014/03/28