Mandalas iekšējai harmonijai

25. martā plkst. 18:00 Siguldā

Veselības Profilakses Centrā „Malus”
Pils iela 13 (pagalma ēka 3. stāvs)

Praktiskā nodarbība „Mandalas iekšējai harmonijai”
Ikdienas straujajā ritmā uzņemam daudz negatīvu enerģiju un mandalu zīmēšana palīdz to visu transformēt Gaismā un Mīlestībā. Nodarbībā veidosim mandalas, runāsim par to nozīmi, pielietošanu un ļausimies meditācijas maģiskajam spēkam. 
Vada:  Inga Iļjušina
Dalība: pirmā nodarbība ziedojums, katra nākamā 10 EUR
Pieteikšanās: Ingrīda 27719779 malus@malus.lv

Mandalas harmonijai.
Kas tad īsti ir mandala? Vārda „ Mandala” izcelsme meklējama sanskritā. Tas nozīmē – maģiskais aplis. Mandalas spēks tik tiešām ir apveltīts ar maģiskām spējām, tā ir kā kosmiska diagramma, kas atgādina par mūsu saistību ar bezgalību, saistību ar pasauli, kas ir gan iekšpus, gan ārpus mums. Ikdienas straujajā ritmā reizēm nākas sevi pazaudēt, sakrāt negatīvas enerģijas vai vienkārši izsmelt savus spēkus. Te nāk palīgā meditatīvā mandalu zīmēšana, kas harmonizē mūsu iekšējo un ārējo pasauli. 

Zīmējot mandalu, kuras pamatā ir aplis, (kas sniedz drošības un miera sajūtu mūsu zemapziņai) mēs piekļūstam savām dziļākajām dzīlēm un caur krāsu maģisko spēku dziedinamies. Caur krāsām un formām mēs izlaižam apslēptās emocijas. Visu, kas traucē izliekam uz papīra un atbrīvojam vietu jaunajam un gaišajam. Nav pat jāapzinās ko vajag transformēt, zīmējums nav piemānāms, tas zīmētājam pateiks visu priekšā.  

Zīmēšanas procesā tiek atbrīvots prāts un mūsu uzmanība tiek pievērsta esošajam mirklim. Nav uztraukumu par nākotni vai par notikumiem pagātnē. Ir tikai šis mirklis. Pēc zīmējuma pabeigšanas to enerģētiski attīra, piepilda ar dziedinošo enerģiju un novieto sev vēlamajā vietā. Ikdienā uz to skatoties tiek turpināts dziedināšanās process. Pat, ja netiek uz šo mandalu apzināti meditēts, tā tik un tā telpā uztur pozitīvo enerģētiku. 

Nodarbības notiek grupās, dalībnieki sēž aplī un ar krāsainajiem zīmuļiem zīmē dažādas mandalas. Tiek pastāstīts kā izmantot mandalu ikdienas lietošanai. Nodarbības beigās katrs izanalizē savu veikumu un ļaujās meditācijai kurā tiek transformētas visas negatīvās enerģijas Gaismā un Mierā. 

Nodarbības ilgums ~2h


Pievienots: 2014/03/23