Likvidējam atlikšanu un vilcināšanos: ceļš no sevis sabotēšanas uz panākumiem


8.martā plkst.12.00 Siguldā
Veselības Profilakses Centrā "Malus"
Pils iela 13 (pagalma ēka 3.stāvs)

Praktisks seminārs „Likvidējam atlikšanu un vilcināšanos: ceļš no sevis sabotēšanas uz panākumiem”

Autors: Rita Ivanova, Stipras dzīves koučs, Intuitīvais mentors

Programma:
12:00 Patiesība par atlikšanu un vilcināšanos (lekcija)
Es nepazīstu nevienu, kurš kaut reizi nebūtu atlicis vai vilcinājies izdarīt kaut ko, kas patiesībā varētu ievērojami uzlabot viņa dzīvi – sākt no rītiem vingrot, sākt veselīgu ēšanas režīmu, piezvanīt potenciālajam klientam, atmest pīpēšanu, sākt meditēt, pabeigt mājas lapas izstrādi, sagatavot jaunu programmu vai semināru (šis ir par mani ), sākt kādas lieliskas idejas īstenošanu, mainīt dzīvesvietu, sākt vai pabeigt remontu utt. Un daudziem no mums tas ir reāls izaicinājums, patiesa problēma – es zinu, jo pati esmu to darījusi – un mēs atliekam un vilcināmies pat pārāk bieži...

Tā ir ļoti izplatīta rīcība, uzvedība, ko mēs visi darām un visi ienīstam, un tā noved mūs nepatikšanās, bet neskatoties uz to, ka tā sagādā nepatikšanas, mēs vienalga atliekam un vilcināmies, un darām to atkal un atkal.
To, kas mums jāizdara, vajadzētu izdarīt, ko mēs bijām ieplānojuši izdarīt šodien, mēs atliekam uz rītdienu, pat neskatoties uz to, ka tas padara mūs nelaimīgus. Un „rītdiena” bieži vien tā arī nepienāk...
Kāpēc atlikšana un vilcināšanās ir problēma un kāpēc no tās ir jāatbrīvojas?

Iemesls, kāpēc atlikšana, vilcināšanās, ir tik liela problēma, ir tas, ka tā ir ļoti, ļoti dārga – gan emocionāli, gan finansiāli. Tā mums maksā ļoti daudz!
Tā samazina mūsu labklājību, jo mēs nedarām to, kas var to uzlabot, tā atņem prieku, jo mēs vainojam sevi par to, ko neizdarām, tā pasliktina attiecības ar citiem cilvēkiem, jo mēs neizdarām to, ko esam solījuši, vai arī to, kas kaut kādā mērā ietekmē arī citu cilvēku labklājību – gan darbā, gan ģimenē.
Nav nemazāko šaubu, ka atlikšana un vilcināšanās ir problēma, un tas viennozīmīgi ir lietderīgi atbrīvoties no tās, lai varam būt produktīvāki un radīt labklājību, kādu vēlamies, lai varam izjust vairāk prieka un pozitīvas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Kāda ir atšķirība starp atlikšanu, vilcināšanos un „nopauzēšanu”? Kā saprast, ka Jūs atliekat, vilcināties, ja visu laiku esat aizņemti, darot kādus citus darbus? Ir atlikšana iedzimta vai dzīves laikā iegūta?
Jūs saņemsiet atbildes uz visiem šiem jautājumiem.

12:30 Kas ir Emocionālās Brīvības Tehnika un kā tā var palīdzēt likvidēt paradumu atlikt un vilcināties (praktiska lekcija)
Jūs iemācīsieties 4 soļu procesu neapzināto bloku un negatīvo emociju attīrīšanai, ko sauc par Emocionālās Brīvības Tehniku jeb bungošanas tehniku. Jūs apgūsiet tehniku, kuru patstāvīgi varēsiet turpināt izmantot Jūsu energosistēmā esošo bloku attīrīšanai ikdienā.

13:00 4 galvenie iemesli, kāpēc mēs atliekam 1.daļa (praktiska nodarbība)
Mēs atliekam, jo tas atrisina problēmu.
Lai gan zinām, cik ļoti tā sabotē, mēs turpinām atlikt un vilcināties, jo tas aizsargā mūs no mūsu bailēm, un pārsteidzoši, tas mums kļūst daudz svarīgāk, nekā paveikt kaut ko.
Mēs labāk kavējamies ar kāda projekta īstenošanu, jo mēs baidāmies piedzīvot neveiksmi.
Mēs labāk atliksim kādas lieliskas biznesa idejas īstenošanu, jo baidāmies tikt kritizēti.
Mēs labāk atliksim pieteikšanos augstākam amatam, jo mūsu perfekcionisms liek mums baidīties, ka mēs vai darbs, ko darām, vēl nav pietiekami labs.
Citiem vārdiem sakot – atlikšana un vilcināšanās atrisina problēmu.
Atlikšana un vilcināšanās aizsargā mūs no kritikas, vērtēšanas, potenciālajām neveiksmēm, un pat no panākumiem. Atlikšana pasargā mūs no mūsu bailēm.
Pirms varam atbrīvoties no atlikšanas un vilcināšanās...
Jums jāidentificē Jūsu specifiskās bailes, kas liek Jums izvēlēties atlikt un vilcināties, atsakoties pat no laimes, panākumiem un labklājības.
Veiksim praktiskus vingrinājumus, bungošanas apļus, kas palīdzēs identificēt tieši Jūsu specifiskās bailes un atbrīvoties no tām.

14:00 Kafijas pauze

14:30  4 galvenie iemesli, kāpēc mēs atliekam 2.daļa (praktiska nodarbība)
Turpināsim veikt praktiskus vingrinājumus un bungošanas apļus, lai identificētu un atbrīvotos no bailēm, kas liek mums atlikt un vilcināties realizēt lietas, kas var ievērojami uzlabot mūsu dzīvi.

15:45 Loterija – tiks izlozētas 2 balvas – iespēja BEZ MAKSAS piedalīties kādā no Ritas Ivanovas on-line programmām.
Visiem dalībniekiem dāvana!!!

Dalības maksa: 30EUR (iepriekšēja pieteikšanās līdz 5.martam), pēc tam 35 EUR

Vairāk informācijas un pieteikšanās:
Ingrīda; malus@malus.lv ,tālr. 27719779

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, rezervējiet savu vietu jau šodien!
Es ticu Jūsu Izcilībai!

Rita Ivanova
Stipras dzīves koučs,
Intuitīvais mentors
EBT praktiķe

Pievienots: 2014/02/21