Immunoloģes Dainas Daijas komentārs par GripuMēs tikai domājam, ka ap mums nekas nenotiek. Nē, notiek ļoti daudz! Mūs ietekmē gan radioviļņi, gan dažādas enerģijas. Ja cilvēks šiem apstākļiem nav piemērojies, tad palīgā nāk gripa. Gripas vīruss ir mūsu draugs - tas palīdz mums adaptēties šajos apstākļos. Vīrusiem ir tikai DNS, tas ieslēdzas mūsu DNS sistēmā un palīdz mūsu organismam līdzsvaroties.

Kāpēc nelīdz zāles?
Saslimuši mēs dzeram zāles. Bet kāpēc tās nelīdz? Izrādās, vīruss zina, ka mēs negribam to pieņemt. Un tāpēc, lai (par spīti zālēm) vīruss tomēr savu darbu paveiktu, tas mutācijas ceļā mainās un jau izgudrotās zāles pret to kļūst bezspēcīgas.

Kāpēc viens slimo, bet cits ne?
Arī senos laikos ne visi nomira no mēra vai tīfa. Kāpēc? Ir likumsakarības.
Mēs esam Dieva būtnes, esam nākuši uz Zemes iziet dzīves skolu. Jeļena Rēriha teikusi, ka grūtības ir mūsu stūrakmens, ar ko mēs garīgi pilnveidojamies. To var salīdzināt ar ezera virsmu - ja ezers ir līdzens, tajā var saskatīt atspoguļojamies debesis. Un var arī manīt dzelmē esošos augus un zivis -viss ir mierīgi, var redzēt dzīves patiesību. Ja esam mierīgi, pozitīvi noskaņoti, ja pieņemam savu problēmu, tad to varam skaidrāk saskatīt un nāk kāds risinājums. Ja katru dienu pamostos ar prieku, skaidru galvu, tad ar prieku iešu savās dienas gaitās un diena būs izdevusies. Ja domāsim -man viss būs labi, tad tā arī būs. Mēs esam saskaņoti ar savu dzīvi un programmu, kas nāk. Esam līdzsvaroti.

Ja šādā brīdī nāk vīrusi, tie mums palīdz, turklāt mums pat nemanot, bez temperatūras, jo tas notiek tādā harmonijā ar mūsu organismu, ka mēs vienkārši nesaslimstam. Savukārt tam, kas tobrīd nav tik līdzsvarots, vīrusam uzrodoties, paaugstinās ķermeņa temperatūra. Zinātniski to varētu skaidrot šādi: gripa ir antigens - svešais ķermenis, kas nonāk mūsu organismā un ieslēdzas DNS. Ja ar savu dzīvi neesam līdzsvaroti, tad ieslēdzas tik daudz vīrusu, ka organisms sāk uz tiem aktīvi atbildēt. Diemžēl mēs neticam sava organisma spējām to uzvarēt, tāpēc sākam lietot zāles. Taču organisms ir tik gudrs, ka var ar visu tikt galā pats, bez medikamentiem - tas pret svešķermeni sūta limfocītus, makrofāgus un leikocītus, notiek cīņa, paaugstinās temperatūra. Tas ir normāli. Un, ja tā notiek, tad organismam šajā cīņā vajag palīdzēt -nomierinieties, liecieties gultā un atpūtieties. Ļaujiet temperatūrai strādāt! Organisms visu zina, netraucēsim tam! Sākot lietot zāles pret temperatūru, mēs nositam labos limfocītus un leikocītus un neļaujam organismam pašam par sevi parūpēties, cīnīties par savu veselību. Ja vēl iedzeram antibiotikas, tad vispār visu sajaucam. Tad, lai novērstu antibiotiku radītos traucējumus, organisma līdzsvars jāatgūst, atkal dzerot medikamentus.

Slimības reizē galvenais ir pieņemt temperatūru, ļaut tai darboties. Savs organisms ir jāmīl un jārespektē, nevar saslimis skriet uz darbu, pretējā gadījumā var sākties nopietnākas veselības problēmas. Ja ceļas temperatūra, palīdziet organismam ar tautas metodēm - dzeriet upeņu tēju, pienu ar medu, ēdiet ķiplokus, dzērvenes utt. Ja moka klepus, labi palīdz arī ingvers, tas attīra visu elpošanas sistēmu. Ieklausieties savā organismā - varbūt vajadzētu apsvērt domu par veģetārismu? Padomājiet, kā dzīvnieki tiek baroti, cik daudz to pārtikā ir antibiotiku - tās visas nonāk mūsu organismā.

Vēlreiz par potēm
Potes ir bizness. Gripa nav vienveidīga, katru reizi plosās cita. Taču tā nemaz nav nāvējoša slimība, drīzāk gan nāvējoša ir kaite, kas katram cilvēkam gripas laikā saasinās. Nāve no gripas ir farmācijas industrijas palaista pīle, lai cilvēki pirktu viņu produkciju.

Pateicoties reklāmām un tam, ka izplatītājam gribas nopelnīt, ļaudis potējas, citiem vārdiem sakot, savā organismā ievada svešu olbaltumvielu. Organisms uzreiz atbild un pretī rada antivielas. Diemžēl, ja cilvēkam ir nosliece uz cukurslimību vai vēzi, tad viņš ar to saslimst, jo minētais process šo saslimšanu veicina. Protams, nav teikts, ka saslims simtprocentīgi visi.

Runājot par pretērču potēm, lauciniekiem šo poti aizstāj kukaiņi - jebkurš odiņš ir dabīga imunizācija.
Viss ir galvā
Nevajag baidīties saslimt, jo domas ir spēcīgs instruments, tās materializējas. Tāpēc kā galvenais nosacījums labai veselībai jāmin pareiza domāšana: ja esi pozitīvi noskaņots, ja pret visu jūti un izstaro mīlestību, tad ērce nemaz nenāk klāt. Un, ja arī piesūksies, tad nekāda ļaunuma no tā nebūs.

Lai dzīves moto ir: priecāties par dzīvi, pieņemt to, kāda tā ir. Jābūt optimistiskam, un sarežģījumi vienmēr jārisina pozitīvā attieksmē. Atcerieties, ka viss, kas notiek, ir jūsu dzīves skola!
Lai top gaisma un visur pavada mīlestība! 


Žurnāls „TAKA” 2014. g. janvāris


Pievienots: 2014/02/12