Tautas medicīna rudens/ziemas periodamAugu dziednieciskās īpašības ir zināmas un tiek izmantotas katrā latviešu ģimenē. Katrs zina, ka paaugstinātu temperatūru pazemina aveņu lapu tēja, vai vēderu regulē kumelīšu tēju. Kā arī, ka vīrusu laikā jādzer ingvera tēja ar medu un citronu. Tomēr ļoti bieži ir dažādas neskaidrības un pat pretrunas pieejamā informācija par tautas medicīnas izmantošanu plašāk.
 
Tādēļ piedāvājam unikālu iespēju satikties ar Gundegas kundzi – kā viņu dēvē tie, kas viņu pazīst – un uzzināt daudz vērtīgu un konkrētu inormāciju par savas veselības uzturēšanu, uzlabošanu un atjaunošanu dažādu iespējamo sūdzību gadījumā rudens un ziemas periodā gan bērniem, gan pieaugušajiem.
 
Nodarbības galvenās tēmas:
» Imūnsistēmas stiprināšana
» Tumšā laika slimību profilakse un ārstēšana (vīrusi, gripas, iesnas, klepus, nogurums, galvas sāpes, muskuļu sāpes u.c.)
» Pārtikas izraisīta intoksikācija (saindēšanās, piesārņošanās) un detoksikācija (atindēšanās un attīrīšanās).
 
Nodarbības laikā iespēja uzdod Gundegas kundzei tieši Jūsu gadījumā aktuālos, konkrētos jautājumus un saņemt precīzu atbildi. Jo precīzāks jautājum, jo skaidrāka atbilde.
 
Lūgums, ja Jums jau ir zināmi konkrēti jautājumi, kuru atbildes noteikti vēlēsities dzirdēt šajā nodarbībā, līdz 21.oktobrim ieskaitot, atsūtīt tos uz e-pastu: info@calendula.lv
 
Nodarbību vadīs: 
Gundega Purmale -fitoterapeite, astromedicīnas speciāliste, bioenerģētiķe.
  
Nodarbības laiks un vieta: 
2013.gada 24.oktobrī, ceturtdienā, pl.18.30 - 21.00
Calendulas jaunajās telpās, Rīgā, Dzirnavu ielā 112;
 
 
Dalības maksa un pieteikšanās:
8.00 Ls, vietu skaits ierobešots, pieteikšanās un priekšapmaksa līdz 23.oktobrim.
Vietas rezervēšana tiek veikta pēc priekšapmaksas saņemšans. 
Jautājumu un pieteikumu gadījumā zvaniet 27453303 vai rakstiet uz e-pastu info@calendula.lvPievienots: 2013/10/20