Sievišķības rīta aplis


No 26.09 Attīstības centrā „Omnia” Rīgā

Olga Āboliņa vadīs praksi sievietēm ‘’Sievišķības rīta aplis’’. 

Nodarbības notiks ceturtdienu rītos, no plkst. 10.30-12.00. 

Nodarbības cena 8Ls. 


Sievišķības rīta aplis


Mūsdienu skaistuma industrija, kosmetoloģijas kabineti un fitnesa centri, protams, spēj Pelnrušķīti pārvērst par Princesi. Tomēr bieži gadās, ka tas ir tikai ārējs skaistums...


Tad, kā atmodināt sevī šo iekšējo sievieti? To, kura spēs kļūt patiesi laimīga?
Nodarbībā tu iegūsi īstenās zināšanas un praktiskās iemaņas , kas ļaus attīstīt (un pastiprināt) tavu sievišķību, padarīs tevi apburošu un starojošo, bet, galvenais, ļaus saprast, kā komunicēt, attiekties pret vīriešiem, lai tas sagādātu patiesu prieku!


Šeit Tu pilnībā atbrīvosi savu enerģiju un iegūsti, atradīsi to, ļoti īpašo savu tēlu, par kuru sen jau esi sapņojusi!
Bienerģētiskā strip-plastika, kā vēl to mēdz saukt, viegli palīdzēs tev tikt galā ar psiholoģiskajām barjerām, kautrību, atvērt seksualitāti un sajust sevī pārliecību jebkurā situācijā.


Tā atmodinās sievietes magnētismu, pievilcību;
Atvērs sievietes īsteno dabu;
Izmainīs tavu likteni uz labo pusi uz visiem laikiem
Tu spēsi piesaistīt pašu atbilstošāko vīrieti savā dzīvē!! Tavi tuvinieki sajutīs, kā esi mainījusies, un jūsu attiecības arvien uzlabosies. Tavā mājā vienmēr mājos miers un siltums!


Ir pienācis laiks pāriet uz jaunu līmeni.
Uz nodarbībām līdzi jāņem kurpes uz augstiem papēžiem, rotas, ērtu apģērbu nodarbībām ar deju elementiem.

Pasniedzēja Olga Āboliņa


Meklējot patiesību ir devusies svētceļojumos, meklējot Skolotājus, gaišreģus, šamaņus, kuri varētu palīdzēt atrast dzīves jēgu. Mācījusies senos tempļos, Grieķijas garīgajos centros (Atēnās), Spānijā, Altaja un Āzijas svētajās vietās. Tur arī tikusies ar mūkiem, Lielajiem garīgajiem Skolotājiem, iepazinusi seno Tibetas mācību ‘’Kundalini- tantra’’ un Radža Jogas filozofijas gudrību, padarot to par savas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Olga ir guvusi iesvētību pie Tibetas lamām un viņai ir atklātas senās tantriskās zināšanas. Pētījumu un garīgā iniciācija ir ļāvuši savienot mūsdienīgās tehnikas ar senās pasaules viedumu un pieredzi. 


Pašlaik Olga ir izstrādājusi savu autortehniku, par to, kā saglabāt sievietes jaunību un skaistumu. Tāpat Olga vada kursu ‘’Sievietes bionerģētiskā aizsardzība, regulāras Tempļa deju nodarbības, sieviešu jogu ar intīmās vingrošanas paņēmieniem, antistresa metodikas. Tāpat no 2005.gada viņa ir ‘’Active Life’’ centra hatha jogas instruktore.


Saņemot iniciāciju no saviem skolotājiem, Olga visu savu dzīvi velta, lai mācītu saviem skolniekiem mākslu būt laimīgiem cilvēkiem, sava ķermeņa un dvēseles dziedniekiem.Pievienots: 2013/09/25