Seminārs - Atmodinot starojošo sirdi


Seminārs „Atmodinot starojošo sirdi"
2013.gada 12. - 15.septembris, Sigulda


Šis četru dienu praktiskais seminārs ir turpinājums bāzes semināram „Dzīvības Zieds. Mer-Ka-Ba Gaismas ķermeņa aktivācija". Vairāk kā 11 gadus šī semināra laikā Drunvalo Melhisedeks ir sniedzis skolniekiem jaunu informāciju par Čiekurveida dziedzeri un Augstākām Realitātēm, kā arī apmācījis kā ieiet Svētajā Sirds Telpā.

 2011.gadā Drunvalo nodibināja Atcerēšanās skolu (School of Remembering - www.drunvalo.net) un apmācīja jaunus semināru vadītājus, kuri nodos šīs pārejas laikā tik ļoti nepieciešamās sakrālās zināšanas pa visu pasauli. Semināra laikā gūtās zināšanas dod cilvēkam jaunus instrumentus garīgai izaugsmei un psihisko spēju attīstībai. Pats svarīgākais, kas jāapgūst, ir spēja ieiet Svētajā Sirds Telpā un atrasties tajā, radīt no Sirds, dziedinot sevi, atsijājot visu nevajadzīgo, veco pieķeršanos, zināšanu un ierobežojumu nastu. Seminārs „Dzīvības Zieds. Mer-Ka-Ba Gaismas ķermeņa aktivācija" balstīts uz grāmatā „Dzīvības Zieda senais noslēpums" aprakstīto informāciju.

 Tajā doti teorētiski zinātniskā pieeja Cilvēka Gaismas Lauka aktivācijai. Drunvalo Melhisedeka grāmatā „Dzīvo Sirdī" ir apkopota vērtīga informācija, lai izpētītu savu iekšējo Svēto Telpu, kurā atrodamas visas dimensijas un visi apziņas līmeņi. Šī grāmata ir semināra informatīvā bāze.


4 dienu laikā dalībnieki padziļināti apgūst teoriju un praktiski mācās ieiet Sakrālās Sirds Telpā, notiek individuālā dziedināšana un dziedināšana grupā, būtņu atbrīvošana, attīrīšanās. Dalībnieki mācās pārvaldīt sava ķermeni un prātu, attīstīt savas psihiskās spējas, aktivizēt Gaismas starus un Čiekurveida dziedzeri, iepazīstas ar 13.čakru u.c. Semināra informatīvā daļa veidojusies no Drunvalo Melhisedeka, viņa skolnieku un draugu - Meistaru daudzu gadu pieredzes, kā arī informācijas no Smalkajām Pasaulēm par to, ko mums māca Plazmas būtnes, Hatori un citas civilizācijas.


Semināru vadīs: Ņikita Jemeļjanovs - Starptautiskās organizācijas „Dzīvības zieds" sertificēts pasniedzējs.

http://www.floweroflife.ru/emelyanov


Rīgā organizē:
www.energijuharmonija.lv/article/lv/starojosa_sirds
e-pasts: info@energijuharmonija.lv
tālrunis: 22330819


Pievienots: 2013/09/04