Jums jācenšas kontrolēt savas domas un jūtas

Kuthumi caur Tatjanu Mikušinu2005. gada 24. martā 


ES ESMU Kuthumi. Es esmu atnācis! Es atnācu, lai izmantotu šo iespēju un parunātu ar jums. Jūs pazīstat mani kā Meistaru psihologu, tāpat jūs pazīstat mani kā to, kas iemiesojās kopā ar El Moriju, lai nodibinātu Teozofijas Biedrību un dotu cilvēcei zināšanas, kas agrāk bija no tās slēptas. Jūs pazīstat mani kā Pasaules Skolotāju, kas dala šo posteni ar iemīļoto Jēzu. Jūs zināt, ka biju iemiesojies kā Pitagors un Šahs Džahāns. Jūs daudz zināt par mani. Es esmu atklāts Meistars. Es esmu tas, kas tiecas pēc kontaktiem ar zemes cilvēci*, un es strādāju ar daudziem no jums.


Mēs esam devuši jums pietiekami daudz zināšanu pēdējos 150 gados. Un mēs turpināsim dot jaunas zināšanas tiem, kas gatavi tās uzņemt. Bet sākumā jums jāapgūst dažas no mūsu vecajām mācībām, ko mēs esam devuši agrāk.


Piekrītiet, ka cilvēce ar visu savu tieksmi saņemt jaunas zināšanas nezin kāpēc nelabprāt izmanto praksē jau saņemtās zināšanas. Bet jaunā materiāla izklāstīšana ir lietderīga tikai tajā gadījumā, ja ir apgūts vecais materiāls. Citādi jūs vienkārši nespēsiet aptvert jauno.


Jūsu apziņa ir kā trauks ar noteiktu tilpumu. Katra cilvēka apziņa tajā laikā, kamēr viņš ir iemiesojumā, ir ierobežota. Jums dāvātā brīvā griba ļauj jums pašiem lemt, ar ko piepildīt savas apziņas tilpumu. Ir arī tā, ka skolnieks ir gatavs noteikta zināšanu daudzuma apgūšanai, bet viņa apziņai trūkst nepieciešamās tiekšanās un ievirzes. Tādā gadījumā viņš atzīst par labāku piepildīt savu apziņu ar visu, ko viņš sastop ārējā pasaulē. Ar visu, ko viņš lasa avīzēs, skatās televīzijā, klausās radio.


Līdz noteiktam posmam ir pieļaujams būt tādam visēdājam. Bet tikai līdz noteiktam posmam. Ja cilvēks pats nepapūlēsies ierobežot informācijas plūsmu, kas nonāk viņa ārējā apziņā no fiziskās pasaules, tad viņš piepildīs savu apziņu ar lielu daudzumu nevajadzīgu lietu, un tad, kad pienāks kosmiskais moments, lai saņemtu reālās zināšanas, jo Debesis nolēmušas dot šīs zināšanas zemes cilvēcei, tad tāda indivīda apziņa vienkārši nebūs spējīga uzņemt neko jaunu. 


Turklāt viņš nav spējīgs orientēties visā tajā haosā, kāds ir informācijā, ko satur viņa ārējā apziņa. Viņš pasaules preses ziņām piešķir tādu pašu nozīmi kā informācijai, kas saņemta no Skolotāju diktātiem. Daļa no šiem informācijas gružiem nonāk zemapziņā un tur nogulsnējas. Dažreiz, kad kādas iekšējas, neatrisinātas psiholoģiskās problēmas monstrs apvienojas ar līdzīgām vibrācijām, ko satur tā sauktie plašsaziņas līdzekļi, tad tas atspoguļojas cilvēka ārējā uzvedībā, kas kļūst tik neprognozējama un neiekļaujas nekādos rāmjos, ka neviens psihologs nespēj palīdzēt jums atrisināt šo negaidīti radušos psiholoģisko problēmu.  


Bet visas problēmas sev jūs radāt paši. Tieši tajā brīdī, kad, nedomājot par sekām, jūs saliekat savas apziņas tilpumā visu informāciju, ar kuru sastopaties savā dzīvē. Jums jau ne vienreiz vien ir teikts caur šo sūtni, ka 90% informācijas jūsu apkārtējā pasaulē ir nepatiesa un jūsu kā garīgu būtņu attīstībai nevajadzīga.Tāpēc es piedāvāju jums sākumā ierobežot savu tieksmi būt visēdājiem. Nav vērts pārāk paļauties ne uz kādu informāciju, kas atnāk pie jums no ārējās pasaules. 


Sākumā jums jācenšas kontrolēt savas domas un jūtas. Veltiet sev dienā 10 – 15 minūtes, kad jūs nekas netraucē. Jūs varat to darīt pirms gulētiešanas. Pacentieties pavērot, par ko jūs domājat. Izskatiet savas domas. Izpētiet tās. Iedomājieties, ka jūsu domas ir zivis akvārijā. Lūk, pie jums atpeld viena doma. Izpētiet to. Ar ko šī doma saistīta? Ja šī doma piesaista jūs pie šīs pasaules, liek jums koncentrēties uz apkārtējo pasauli, atlaidiet šo domu. Tā nav vajadzīga jūsu garīgajai izaugsmei.


 Pēc tam skatiet savu nākamo domu un nākamo. Jūsu apziņa ir piepildīta ar tik daudzām domām, kas nav nekas cits kā enerģija, kuru jūs pievelkat no ārienes un kura ir atbilstoša tai enerģijai, kas ir jūsu emocionālajos un mentālajos ķermeņos.Kad jūs tādā veidā būsiet izanalizējuši visu, par ko jūs domājat, tad izanalizējiet arī visas savas dienas laikā domātās domas. 


Jūs sapratīsiet, ka jūsu apziņa ir tā piepildīta ar nevajadzīgas informācijas pārstrādi, ka jums vienkārši nepietiek apziņas jaudas, lai sāktu apstrādāt jūsu attīstībai patiešām derīgu informāciju. Lūk, kāpēc pats galvenais ir moments, kad jūs pieņemat lēmumu vairs nepiepildīt savu apziņu ar nevajadzīgu apkārtējās fiziskās pasaules informāciju. Pēc tam jūs, iespējams, nolemsiet izmantot kādu meditatīvo praksi, kas palīdzēs jums atbrīvoties no jūsu domām, kuras piesaista jūs pie jūsu pasaules.


Jebkuras meditatīvās prakses mērķis, ja tā ir īsta, ir sasniegt bezdomu stāvokli.Kad jūs spēsiet saglabāt šo bezdomu stāvokli pietiekami ilgi, jūs varēsiet saņemt pieeju patiesajai informācijai, kas jums patiešām ir nepieciešama jūsu garīgajai izaugsmei. Pienācis laiks, kad planētas mentālajam laukam jātiek attīrītam. Tikai tad, kad jūs atbrīvosiet katlu, jūs varēsiet to piepildīt ar to, ko šajā brīdī jums nepieciešams tur ielikt. 
Es piedāvāju jums nopietni pārvērtēt savu attieksmi pret nepārdomātu savas apziņas pakļaušanu visu iespējamo jūsu pasaules informācijas plūsmu ietekmei. 


No šiem diktātiem jums vajadzēja ielāgot, ka jūsu pasaule satur 90% jums pilnīgi nevajadzīgas informācijas. Atbrīvojieties no šīs informācijas, un jūs iegūsiet pieeju tai informācijai, kas jums nepieciešama. 
Tas pats attiecas uz jūsu jūtām. Analizējiet savas jūtas dienas gaitā. Nevajag skatīties uz citiem cilvēkiem. Es zinu, ka cilvēki, īpaši Krievijā, pastāvīgi ir tuvu depresijas stāvoklim. Vērojiet savas jūtas visas dienas garumā. Cik bieži jūs izjutāt mīlestību, prieku, labu noskaņojumu bez iemesla? Cik reižu jūs apstājāties ielas vidū, lai papriecātos par kokiem vai mākoņiem? Cik bieži jūs vispār izbraucat dabā? 


Jūsu emocijas tieši tāpat kā jūsu domas ir pakļautas Zemes kopējā informācijas lauka ietekmei. Šis lauks ir šķērslis jebkuru veidolu un priekšstatu iekļūšanai jūsu blīvajā pasaulē no augstākajām oktāvām. Cilvēce atrodas zem savu nepilnīgo domu un jūtu kupola, zem kura tā pati sevi iedzinusi. Tagad jums jāsāk noārdīt savu nepilnvērtīgo domu un jūtu aizsprostojumus.Jūsu plašsaziņas līdzekļi pieskaņojas cilvēku apziņas vidējam līmenim. Tāpēc tie traucē jums pacelties augstākā apziņas līmenī. Atsakieties lietot informācijas surogātus, un, konkurences cīņas spiesti, plašsaziņas līdzekļi sāks pieskaņoties jūsu apziņas līmenim. 


Šī pasaule ir tikai jūsu apziņas atspulgs. Mainot savu apziņu, jūs būsiet spējīgi pievilkt sev daudz pilnīgākas izpausmes no smalkās pasaules. Dzīvē ienāks tie pilnīgie paraugi, ko jums jau sen sagatavojuši visprogresīvākie cilvēces prāti un kas gaida, kad jūs beidzot pieņemsiet šo pilnību savā pasaulē. 


Manas šīsdienas sarunas mērķis bija atgādināt jums, ka jūs paši esat atbildīgi par visu, kas notiek uz Zemes. 
Tāpēc neslinkojiet un neatlieciet uz ilgu laiku, bet ķerieties klāt savas apziņas mainīšanai tieši tagad. 


Es ESMU Kuthumi, ar mīlestību pret jums.


Tatjana Mikušina, 2005
----------------------------------------------
* невознесенным человечеством
Tulkoja L. Ērgle 
http://www.sirius-riga.lv/diktati2005.03-06.html


Pievienots: 2013/08/04