Cigun - dzīvības enerģija un māksla to izmantotDzīvības enerģija ir tā, kas piemīt mums visiem. Tā vienkārši ir, no dabas dota dāvana it visur esoša - Zemē, stihijās, kokos, dzīvniekos, putnos, cilvēkos…


Tomēr mūsdienās, ikdienas steigā arvien biežāk nākas novērot, ka cilvēks tiktāl ir attālinājies no sevis un no dabas, un šī dzīvības enerģija vienkārši izsīkst. Reizēm pat tik ļoti, ka vairs īsti ne spējam, ne vēlamies doties savās ikdienās gaitās..jo vienkārši NAV SPĒKA. Dzīvības enerģija ir bloķēta.


Mums katram noteikti ir kādi savi rituāli kā varam sevi atkal savest kārtībā. Viens no veidiem, mūžsens un tapēc ļoti efektīvs ir Cigun. Kas tulkojumā tā arī nozīmē darbs ar enerģiju.Ci – enerģija, gun – darbs. 


19. aprīlī Siguldas novada Kultūras centrā Pils iela 10, plkst. 18.15 Cigun meistare Līga Kolneja teorētiskā lekcijā(1,5-2h) iepazīstinās, kas tieši ir Cigun, ko tas nozīmē, vai tas man noder un vai es to varētu izmantot savā dzīvē. 


Dalības maksa šajā lekcijā pavisam neliels ziedojums pēc katra iespējām, bet var nākt arī bez maksas.
Pēc tam tiem, kas vēlēsies būs iespēja pieteikties divu dienu praktiskai 1.pakāpes Cigun apmācībai, lai to ikdienā varētu priekš sevis izmantot jebkurā laikā un jebkurā vietā.


Kontaktpersona Inese Tobe, tel.nr 26495451Pievienots: 2013/04/07