Siguldā tikšanās ar Vari VētruPiektdien, 15.februārī, plkst.19.00, Siguldas pagasta kultūras namā, tikšanās ar Vari Vētru

Sarunas par tēmu „Kas ir Gaisma, ko tā nozīmē mums cilvēkiem?”


Gaisma ir nepieciešama cilvēkam ne tikai lai varētu redzēt apkārtējo pasauli, tā ietekmē arī viņa darbaspējas, modrību un noskaņu. Mums neapzinoties, gaisma ietekmē bioloģiskos procesus mūsu ķermenī un tādējādi mūsu iekšējos ‘pulksteņus’. Gaisma nosaka, vai mēs esam aktīvi vai noguruši, vai mēs varam koncentrēties un vai mēs jūtamies labi. Gaismas trūkums ir viens no sezonālo depresiju veidiem. Saules gaismas trūkums skar ikvienu, jo saules gaismas trūkuma dēļ sāk izdalīt mazāk serotonīna jeb laimes hormonus. Tiek traucēta reproduktīvo funkciju darbība, veicinot pastāvīgi sliktu garastāvokli un nervozitāti. Kā saglabāt labu pašsajūtu arī gada tumšajos mēnešos?


Šajā tikšanās reizē ar viesi, kurš gatavs mūs iedvesmot, aktieri, režisoru, dziesminieku, metafiziķi Vari Vētru par Gaismas uzdevumiem, jautājumiem un sajūtām saistībā ar to. Kas ir mainījies pēc Lielās Galaktiskās izlīdzināšanās? Kā darboties tālāk? Runāsim par cilvēka Augstāko Es un kāpēc mums vajadzētu ar viņu iepazīties? Cik liels ir mūsu Domu spēks un vai mēs vienmēr apzināmies, kā un ko mēs domājam un, ka tam vienmēr ir sekas  - tieši tādas kādas ar savām domām esam izveidojuši.


Draiski nopietnā atmosfērā runāsimies, priecāsimies, meditēsim un citādi darbosimies.


Ieejas maksa – 1 lats.

http://sigulda.lv/public/lat/jaunumi/6733/


Pievienots: 2013/02/10