Ilzes Liepiņas semināri


 
Sestdien, 26. janvārī, plkst 11:00  Ilzes Liepiņas seminārs - "Dziedinošās Gaismas zīmes"


Gaismas ģeometrijas formu pasaule ir valoda, kā kosmiskie Gaismas un Mīlestības spēki var ar mums sazināties, lai sniegtu zināšanas un atbalstu. Viena forma izriet no otras, pirmā noteic nākamo.
Enerģiju veidolu pasaule dzīvo pēc saviem – domas, atbilstības, vibrāciju, polaritātes, ritma, sievišķo un vīrišķo sākotņu likumiem.


Zīmes un veidoli veselības uzturēšanai, dažādu stāvokļu, emociju, sajūtu, noskaņojuma, domas centrēšanai, pārmaiņu veicināšanai un vēl – vairāk par 100 dažādām zīmēm un veidoliem.
Visu nodarbības laiku daudz zīmēsim un tāpēc noderēs pietiekami daudz papīra, krāsainie zīmuļi, flomasteri, arī cirkulis. Meditācijas. Radoši atgriezīsimies pie senajām, aizmirstajām zināšanām.

 
Semināra ilgums ~4 h.
Dalības maksa 15 Ls.

 
Piektdien, 25. janvārī 18:00  Ilzes Liepiņas seminārs - „Par sievišķo un vīrišķo enerģiju (partnerattiecības).” 


21. gs. Mīlestības jēdziena izpratne un transformācijas. Partneru enerģētiskā mijiedarbība un saderība. Pāru attiecību modeļi (iepazīšanās līmeņi, lomas). Radniecīgu dvēseļu noslēpumi un ceļš uz tiem. Meditācijas.
 
Semināra ilgums ~ 3 h
Dalības maksa 12 Ls
 
 
Lūdzu uz semināriem pieteikties aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā:   http://www.omnia.lv/pieteikums.html ,
vai rakstot e-pastu (norādot semināru, vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru) uz omnia@omnia.lv.
Vai pa tālruni 27037878
 
Norises vieta: Pašizziņas, Izaugsmes un Attīstības centrā „Omnia” Rīgā, Vecpilsētas ielā 19, ieeja no Alberta laukuma puses.
 
Vairāk informācijas par lektoriem un semināriem  var skatīt www.omnia.lv
 


Pievienots: 2013/01/23