Izrāde PolliannaSiguldas novada Kultūras centrs 2.decembrī plkst.19.00 aicina apmeklēt Siguldas Tautas teātra izrādi Eleonoras H.Porteres dramatizējuma iestudējumu „Pollianna”.


Laiks, kurā visi dzīvojam, nu jau nešaubīgi ir kļuvis par lielu pārbaudījumu pilnīgi visās dzīves jomās. Ļoti daudziem cilvēkiem nākas pielikt lielas pūles, lai sakārtotu gan savu materiālo dzīvi, gan savstarpējās attiecības ar cilvēkiem. Arī laiks, kad dzīvo mazā Polianna, ir visai skarbs. Notikumi, kuri kardināli izmaina meitenītes dzīvi, ir nesaudzīgi. Tāpēc tik pārsteidzoša, dažkārt aizkustinoša un pat neticama kļūst Poliannas priecāšanās spēle, kuru tēvs meitēnam iemācījis, lai rastu spēku pārvarēt dzīves grūtumus. Polianna priecājas par visu, „ko sauc par dzīvošanu”, un pamazām apkārtējie cilvēki, pat sevi visvairāk nocietinājušie, lēnām un ar grūtībām mainās, atverot savas sirdis viens otram, dzīvespriekam un darītpriekam. Tā ir vienkārša, bet vieda dzīves gudrība, kuras vēstniece un īstenotāja ir 11 gadīgs bērns.


Biļešu iepriekšpārdošana Siguldas novada Kultūras centra kasē. Ieejas maksa - Ls 1,50 ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekš -1 lats.


http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/6451/Pievienots: 2012/11/26