Meditatīvās mūzikas koncerts


Valmieras Kultūras centrā 8. jūlijā plkst. 17:00 būs iespēja baudīt meditatīvās mūzikas koncertu, kurā uzstāsies itāļu mūziķis Massimo (Max) Ormea kopā ar māksliniekiem no Holandes, Itālijas un Latvijas, portālu "Delfi" informē koncerta organizatori biedrība "Nanda".


Massimo Ormea ar savu "Om Ensemble" Latvijā viesosies jau trešo gadu. Viņa ansambļa sastāvā arī šogad muzicēs perkusiju virtuozs Nils Īle no Latvijas, kā arī harmonijas, flautas un daudzu citu instrumentu meistars Marks Sitroens no Holandes un dziedātāji no Polijas un Latvijas. Massimo Ormea ir profesionāls ģitārists, dziedātājs un komponists, kurš uzstājies Eiropā un Indijā kopā ar tādiem māksliniekiem kā Gloria Geinora un Augusto Martelli. Massimo ir arī jogas skolotājs un ansambļa "Om Ensemble" vadītājs.


Koncertā būs dzirdami dažādu pasaules muzikālo mantojumu skaņdarbi. "Patiesībā tas būs ne tik daudz koncerts, kā piedzīvojums ar mūziku un skaņu", skaidro Ormea. Latviešu mūziķis, kurš piedalās šajā projektā - Nils Īle, jau vairāk nekā 15 gadus nodarbojas ar etnoperkusiju spēles tehniku. Viņš piedalījies vairākos starptautiskos festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos. Mākslinieku uzstāšanās ir brīvprātīgs ziedojums.


Līdzekļi, kas paliks pēc koncertu izdevumu segšanas, tiks izmantoti organizējot labdarības kursus sociāli maznodrošinātām cilvēku grupām, kursus bērniem programmas "Skola bez agresijas" ietvaros un citu labdarības pasākumu organizēšanai visā Latvijā.


Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv. Esam salikuši jaunu saturu www.sirdsmuzika.lv


Pievienots: 2012/07/04