Susanas Liengu Uffenbrink semināri7. – .9.jūlijs Sakrālās dvēseles saites (Sacred-SoulConnection).
Seminārs „Visaptveroša emociju attīrīšana un šūnu atmiņas atbrīvošana”
10. – 12.jūlijs Karmisko rētu dziedināšana; dvēseles daļu atgriešana.
13. – 17.jūlijs Sertificēta dziednieku programma Fragrance-Soul Life-Science

 
1.seminārs. Sakrālās dvēseles saites. Seminārs „Visaptveroša emociju attīrīšana un šūnu atmiņas atbrīvošana”
Virzīšanās tuvāk Dvēselei nozīmē atkalsavienošanos ar patiesību par to, kas mēs esam un katra sava dzīves mirkļa izbaudīšanu vēl dziļāk. Mūsu vislielākais skaistums kā cilvēciskām būtnēm ir atrasties aiz sajūtām, kuras uztveram ar ierastajiem piecu maņu orgāniem, t.i., atrasties augstākajās realitātes dimensijās. Katrs no mums ir individuālas dvēseles izpausmes, kā dievišķā dzirkstele.

Dvēseles līmenī mēs atrodamies ārpus ierobežojumiem, kurā valda brīvība, mīlestība un prieks. Mēs ienākam trešajā dimensijā, lai palīdzētu dvēselei izplesties un augt. Katrs no mums atnāk ar dievišķu mērķi, iekļaujoties mācībstundu apmācībās ar unikālu iespēju – būt šeit un dalīties.

„Sakrālās dvēseles saites®” ir atbalsts cilvēkiem viņu personīgajā ceļojumā, atbrīvojot viņus no brūcēm, dziedējot pagātni un “paceļot” nākotni.

Traumatiskas situācijas, neatšķetinātas karmiskās mācības un emocionālās blokādes var ietekmēt mūs visdažādākajos veidos, izraisot psiholoģiskas problēmas.


 
2.seminārs Karmisko rētu dziedināšana; dvēseles daļiņu atgriešana.
Šo trīs dienu dvēseles pieredzes seminārā Susan Liengu Uffenbrink mācīs nehipnotisku dvēseles ceļošanas metodi, kuru varēsiet pielietot, atceroties laiku starp iemiesojumiem, iepriekšējām dzīvēm, pirmdzemdību un dzemdību pieredzi. Izmantojot šo metodi, jums būs iespēja laika brīžus starp dzīvēm – kas jūs dara priecīgus un skumjus, jūsu sapņi un murgi, jūsu domas un brīži, kad nespējāt kontrolēt. 

Dvēseles daļiņu atgriešana
Dvēseles zaudēšana – tas ir šamanisks termins, kurš raksturo traucējumus, kuri radušies, zaudējot mūsu būtības esības daļu vai saites saistībā ar to. Trauma izraisa garīgu saslimšanu, kura var izpausties kā emocionāls vai fizisks nespēks. Mūsdienu sabiedrībā šāda trauma var rasties dažādu iemeslu dēļ: emocionāla vai fiziska vardarbība, asinsgrēks, izvarošana, uzbrukums, šķiršanās no iemīļotā, nelaimes gadījumi, slimības, ķirurģiska iejaukšanās, militāra pieredze.

Šādos gadījumos dabiska cilvēka reakcija ir atdalītos no ķermeņa, lai šādā veidā. (..)
Šī semināra laikā jums būs iespēja izdzīvot kādu no savām iepriekšējām dzīvēm un uzzināt:
Kāda ir jūsu iepriekšējās dzīves karma un kā jūs to izdzīvojat tagad;
Kā strādājot ar iepriekšējām dzīvēm var palīdzēt samazināt depresiju, trauksmes sajūtu un citus simptomus par neizskaidrojamām lietām;
Kā piedot un savienoties ar atraidītām savas dvēseles daļiņām;
Ļaut savai dvēselei izdziedināties un pieņemt mīlestību;

Vairāk lasiet mājas lapā www.inlighthouse.lv 
Reģistrācija un informācija: Kaspars, 29435539, kaspars@inlighthouse.lv
Norises vieta: "Šviesos namai" telpās, Kauņa, Lietuva
Dalības maksa:
    1.seminārs 7.-9.jūlijs – 175 EUR vai 600 Lt
    2.seminārs 10.-12.jūlijs – 175 EUR vai 600 Lt
    1. un 2.seminārs kopā – 295 EUR vai 1030 LtPievienots: 2012/06/26