Rīgā notiks Silijas Fenn seminārs


2012.gada 21-22.aprīlī Rīgā notiks Silijas Fenn seminārs "Sagatavošanās Portālam 2012" ar Erceņģeli Mihailu un Gaismas Meistariem.


Dārgā Latvijas Gaismas ģimene! Esmu patiesi priecīga jums paziņot, ka atkal būšu Rīgā šī gada aprīlī. Es strādāšu ar Ercenģeli Mihailu un Gaismas Meistariem, lai turpinātu darbu, kuru iesākām 2010-tajā gadā un sagatavotos gaidāmajām enerģijām un 2012. gada notikumiem.

Es būšu priecīga ar jums tikties seminārā nedēļas nogalē 21 - 22. aprīlī un privātajos seansos, par kuriem informācija būs pieejama drīzumā.

Semināra tēma ir "Sagatavošanās 2012. gada portālam". Divu dienu darbā ar Ercenģeļi Mihailu un Gaismas Meistariem, mēs sagatavosim sevi kvantu gaismas izmaiņām, kuras notiks 2012-tajā gadā un jo īpaši 2012. gada decembrī.

Sestdien, 21.aprilī mēs strādāsim ar transformācijas Zelta Atslēgām, lai atvērtu Gaismas Meistaru prasmes dzīvei jaunajā piektās dimensijas realitātē. Erceņģelis Mihails vadīs mūs caur aktivāciju virkni, kas "atjaunos" Gaismas Ķermeņus gaismas piektās dimensijas frekvencēs.

Svētdien, 22.aprīlī mēs strādāsim ar sesto un septīto Gaismas dimensiju. Aktivāciju laikā Erceņģelis Mihails palīdzēs mums izveidot savienojumu ar Varavīksnes Tiltu un Zelta ceļu caur Zelta rozes portālu. Šajā dienā mēs iemācīsimies, kā iemiesot enerģijas un materializēt tās mūsu fiziskajā dzīvē uz Jaunās Zemes.

Mūsu "Starchild" komanda Rīgā gaida iespēju strādāt ar Jums! Organizators Aleksejs Obuhovs, semināra koordinatore Diāna Krebsa un tulks Aļona Starovoitova.

Informācija par semināra norises vietu un privātajiem seansiem tiks paziņota vēlāk.

Reģistrējoties semināram, jūs tiksiet pierakstīti mūsu "pirms-semināra" vebināram. Vebinārā būs Erceņģeļa Mihaela aktivācijas, kuras sagatavos jūs darbam seminārā.

Seminārā līdzņemšanai jūs saņemsiet darba grāmatu un mūziku ar meditācijām / aktivācijām .
Uz drīzu tikšanos!
Celia Fenn.


Vairāk par Celiju, Ercenģeļa Mihaela čenelingiem un aktivācijām var uzzināt: www.http://starchildglobal.com ; http://starchildglobal.ru


Plašākai informācija un reģistrācija:
http://facilitator.ucoz.ru/news/silija_fenn_vnov_v_latvii/2012-02-23-77
E-pasts: new.rainbow.bridge@gmail.com
tel. 371 28227258 Aleksejs Obukhov semināra organizators 
tel. 371 27541436 Diāna Krebsa semināra koordinators 


Celia Fenn - dziedniece, rakstniece un fotogrāfe, mācījusies mākslu un mūziku, ir doktora grāds angļu literatūrā, dzīvo Dienvidāfrikā. Pirms uzsāka nodarboties ar dziedināšanu un terapiju, 12 gadus strādāja universitātē. 
Tagad Celia strādā ar Erceņģeli Mihaēlu lai palīdzētu cilvēkiem saprast  piektās dimensijas jauno realitāti un līdzsvarot fiziskā un gaismas ķermeņa enerģijas. 

Celia ir kaislīga vaļveidīgo cienītāja, jo īpaši Dienvidu vaļu, kas apdzīvo viņas dzimtenes piekrastes ūdeņus. Savā darbā viņa pieaicina Okeāna Glabātāju Klana Eņģeļu Dvēseles un Zemes Glabātājus.

2010.gada maijā, Celia Fenn bija Latvijā ar semināriem "Pasaules Kristāla Roze 2010" un "Dzīve piektajā gaismas dimensijā", kā arī veica Uguns un Ūdens rituālus. 2011. gada jūlijā, Maskavā, seminārā "Transformācijas Zelta Atslēgas", Celia izteica nodomu atgriezties Latvijā 2012. gada pavasarī. 

Šajā video, Celia Fenn atbild uz jautājumiem par ekonomisko situāciju Latvijā, attiecībām starp cilvēkiem un enerģiju Baltijas reģionā. 


http://www.5dimensija.lv/news/celia_fenn_atkal_riga/2012-02-07-31Pievienots: 2012/04/06