Sokrata tautskolas vasaras nometnes


Mīļie Sokrata tautskolas apmeklētāji!


Mums ir prieks Jūs informēt, ka šovasar pirmo reizi organizēsim vasaras nometnes Sokrata tautskolas „Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā” Siguldas pagastā. Aicinām Jūs savlaicīgi plānot vasaras brīvdienas un piedalīties šīs vasaras garīgās attīstības aktivitātēs „Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā”:


2012. gada 22. jūnijs                  Vasaras Saulgriežu rituāls

2012. gada 27.-29. jūlijs              Personīgās un dzimtas karmas izpratnes nometne

2012. gada 3.-5. augusts            Veselība ķermenim, dvēselei un garam nometne

2012. gada 15. augusts              Rudens Māras dienas rituāls

2012. gada 17.-19. augusts         Latvju dzīves dziņas nometne

2012. gada 22. septembris          Rudens Saulgriežu rituāls


Lai mēs savlaicīgi varētu iegādāties nometnēm nepieciešamo inventāru un plānot nometnes organizēšanu, lūdzam informēt mūs par Jūsu interesi piedalīties vasaras nometnēs, aizpildot aptaujas anketu pielikumā un nosūtot to uz e-pastu info@sokratatautskola.lv līdz šā gada 30. martam.


Rēķina apmaksu varēsiet veikt vēlāk saskaņā ar rēķinu apmaksas plānu par katru nometni (pielikumā skatīt attiecīgās nometnes aprakstu). Vairāk informācijas par vasaras nometņu programmām un izmaksām skatīt pielikumā vai mūsu mājas lapā www.sokratatautskola.lv


Ja uzskatāt, ka šī informācija būtu interesanta un noderīga arī citiem Jūsu draugiem, paziņām, kolēģiem vai radiniekiem, tad, lūdzu, informējiet viņus par šo iespēju.


Sokrata tautskola

67039606,26133531

info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lv


 


Pievienots: 2012/03/05