Kā sagatavot savu fizisko ķermeni augšāmcelšanās procesam?

 Izvilkumi.


     Sveicam jūs, dārgie gaismas darbinieki! Dārgās Zemes pārmaiņas un izpratne par viņas ietekmi uz jūsu pasauli turpina pieaugt. Aprīļa mēnesī daudzi no jums svinēs Lielā Skolotāja, kurš pazīstams ar vārdu „Jēzus” vai „Ješua”, augšāmcelšanos. Mēs, izmantojot šos svētkus, gribam aicināt jūs noskaņot domas un emocijas uz šī notikuma priekpilno pusi, cerībām un mīlestību vairāk ne kā uz nāvi un šausmīgiem pareģojumiem.

    

Augšāmcelšanās ir dabīgs process.

     Augšāmcelšanās process ir visdabīgākais process, lai absolvētu šo dimensiju. Daudzus gadu tūkstošus atpakaļ šāda maiga un mīlestības pilna  pāreja bija plaši izplatīta un normāla. Bailes, cīņa par izdzīvošanu un amnēzija ir novirzījusi cilvēci pavisam citā virzienā. Vairums pilnīgi ir pazaudējuši zināšanas par to, ka nāves process nav vienīgais iespējamais dzīves noslēgums.

      Šobrīd augšāmcelšanos apspriež arvien biežāk, jo jaunās enerģijas paātrināti paceļ mūs pāri līdzšinējai izpratnei. Daudzi jautā, kāds labums no augšāmcelšanās, lai gan ir acīmredzams, ka ir nebūtu slikti nobeigt šo dzīvi bez novecošanas, sāpēm, slimībām un ciešanām. Vairums saprot, ka pēc nāves dvēsele turpina dzīvot un atceras savu patieso dievišķību. Priecē arī tas, ka pēc augšāmcelšanās jūs vairs nekad neaizmirsīsiet savu dievišķību. Vai jūs variet iztēloties dzīvi bez bailēm, sāpēm vai slimībām? Iztēlojieties arī, ka jūs ne brīdi neapšaubīsiet savu līdzcilvēku dievišķību!

     Kā gan apsveikt augšāmcelšanos savā pieredzē? Mēs iesakām vispirms  sākt sarunāties ar savu ķermeni. Katrai jūsu ķermeņa šūnai ir apziņa. Kāpēc gan nesarunāties ar viņām, kāpēc gan neuzaicināt viņas kļūt par apzinīgām dzīves partnerēm? Informējiet jūsu ķermeni ne tikai, ka jūs to mīlat un novērtējat, bet arī, ka jūs lūdzat to kļūt par partneri augšāmcelšanās procesā.

   

Esi pacietīgs un sāc izdziedināties!

    Jaunajām frekvencēm ir īslaicīgi blakus efekti – nogurums, galvassāpes, slāpes, miegainība vai bezmiegs. Lūdzu atcerieties, ka šie efekti ir īslaicīgi. Esiet pacietīgi, kad jūsu ķermenis pārdzīvo augšāmcelšanās procesu. Atpūta, tīrs ūdens un laiks pie dabas atvieglos jūsu pāreju.

    Jaunā rezonanse atvērs jaunas durvis vai arī jaunas enerģiju plūsmas, kas ilgi bijušas jums neaizsniedzamas. Jūs varēsiet izbaudīt vieglāku pieeju sakrālajam sirds centram, kas padarīs pilnvērtīgāku jūsu garīgo dzīvi. Jūs radīsiet pieeju savām DNS, varēsiet tās atdzīvināt, dziedināt, šķērsojot laika līnijas, dimensijas un realitātes.

     Jūsu ķermenis ir brīnišķīgi domāts nemirstībai. Augšāmcelšanās iedrošinās jūsu šūniņas atjaunot savu veselību, vitalitāti un jaunību.

    

Atverieties dvēseles apziņai!

     Kā lai aptur baiļpilno domāšanu par slimībām un novecošanu? Tas prasa nepārtrauktas pūles, priecīgas mīlestības pilnas domas par veselību, sevis mīlēšanu. Ir patiesi liels prieks veidot patiesas, apzinīgas attiecības ar savu dvēseli – savu bezgalīgo, mūžīgo, nenovecojošo daļu, kurai vienmēr ir dievišķīga veselība.

     Ja jūs domājiet, ka tā visa paveikšanai ir nepieciešams milzums zināšanu, nomierinieties un uzticieties savai Augstākā Es gudrībai. Augstākais Es zina, ko un kad darīt. Jūsu pienākums ir radīt jūsu Augstākajam Es iespēju saskaņoties ar jūsu iekšējo būtību t. i. meditēt.


    Brīnišķīgā pāreja!

   Jūsu dvēsele kopā ar jūsu Augstāko Es iedvesmos jūsu gēnus un jūsu DNS saskaņoties ar augšāmcelšanās procesu un ar frekvencēm kuras nepieciešamas tieši jūsu ķermenim, lai tajā piedalītos. Ķermenis un jūsu šūnas jūs informēs, kas viņām vajadzīgs, lai dzīvotu augšāmcelšanās frekvencēs. Dažas no prasībām, ko jūs saņemsiet būs nepieciešamība pēc tīras, veselīgas barības un ūdens, laika meditācijām un vingrojumiem. Citas  vajadzības varētu būt - svētīt beznosacījuma mīlestībā savu ķermeni pat, ja tas ir slims, rētains, smags, tievs, vecs vai jauns, svētīt savu ēdienu, pirms jūs to ēdat. Tajās dienās, kad nav laika vingrošanai, iztēlojieties, ka jūs to dariet, jo jūsu ķermenis nevar īsti atšķirt īstu vingrošanu no iztēlotas.

    Mīlestība ir augšāmcelšanās frekvence. Mīlestības došana un ņemšana ir vistaisnākais ceļš uz augšāmcelšanās stāvokli. Vai tas ir vienīgais ceļš uz augšāmcelšanos? Nē, bet tas noteikti ir viens no vissvētākajiem. Mēs svētījam jūsu ceļu un jūsu izvēles. Namaste!

    Sarrins, vecajie un Gaismas Brālība.   


Publicēšanai sagatavoja Ruta


Pievienots: 2009/04/05